mohajerat
mohajerat

ويزاي دانش آموزي

با وجود ويزاي علم آموزي دولت كانادا همواره با آغوش گشوده از دانشجويان و دانش آموزان بين المللي كه توان پرداخت شهريه تحصيلي خويش را دارا‌هستند استقبال كرده و آرزوي ايشان كه اخذ اقامت دايم هست را محقق ساخته مي باشد . ويزاي علم آموزي اين شرايط فرصتي گرديده تا پدر و مادر از نحوه ثبت اسم فرزندشان در مدارس كانادا اقامت اين سرزمين را براي خويش دريافت نمايند در حالا حاضر يك عدد از دروازه هاي ورود به كانادا، ورود از راه و روش علم آموزي مي‌باشد كه در ادامه پروسه دريافت اقامت دايم از نحوه ويزاي علم آموزي فرزند را براي شما توضيح خواهم داد .

مهاجرت به كانادا

حالت اقامت كانادا از روش فرزند پايين 18 سال مسافرت از شيوه فرزند براي اقدام از اين طرز نياز ميباشد موارد تحت را دارا باشيد: متاهل باشيد فرزند دربين 6 تا 18 سال داشته باشد (جهت تصويب نام در مدارس كانادا) نيازي به نمره لهجه نداريد يك عدد از والدين بعنوان مراقب و سرپرست حاضر به عزيمت به كانادا همپا با فرزند خويش باشد داشتن 50 هزار دلار كانادا كه دربرگيرنده هزينه معاش و تحصيل در سال نخستين ورود شما به كانادا جهت مشورت كردن حقوقي با ماتماس بگيريد .02126116691 جهت مشورت حقوقي با ماتماس بگيريد .02126116691 در اين برنامه بچه شما از نحوه رواديدِ تحصيلي و شما با رواديدِ سرپرست (گاردين) بهمراه فرزندتان به كانادا خواهيد رفت . تبديل ويزاي گاردين والدين به رواديدِ دانشجويي پس از ورود براي اين‌كه هزينه تحصيل فرزندتان بدون پول شود، در وقتي كه شما به تيتر گاردين فرزندتان در كانادا حضور داريد، با داشتن حالت علم آموزي در مقاطع دانشگاهي (نمره بالاي 6 آيلتس) مي توانيد از امتياز دانش جو بودنتان استفاده نماييد . جهت مشاوره حقوقي با ماتماس بگيريد .02126116691 امتياز دانشجويان ميان المللي در كانادا 1-رايگان شدن تحصيل فرزند در مدرسه هاي دولتي: در صورتي كه مي خواهيد هزينه مدرسه فرزندتان رايگان شود بايد خودتان (كه به عنوان سرپرست وارد شده ايد) دانشجوي ميان المللي شويد به اين معني كه مي بايست در يك مقطع تحصيلي در چهره داشتن وضعيت تحصيلي در دانشگاه كمپاني فرمائيد . آن گاه با اعتنا به اين ماده رسمي كه در هزينه هاي فرزندانتان در مدرسه مجاني خواهد شد، كه بسته به استان اين قانون مختلف خواهد بود . ويزاي دانش آموزي

ادامهـ مطلبـ
| ۳۰ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۶:۰۱ | mohajerat
مهاجرت به كانادا،

نكات مهم و ضروري براي مهاجرت به سوئد

مهاجرت به  كانادا 

  • در اينجا به راه هايي اشاره خواهيم داشت كه كاملا قانوني هستند؛ اين روش ها شامل پناهندگي و از اين دست اقامت ها نمي شود.
  • توجه داشته باشيد شرايط و راه و روش هاي مهاجرت به سوئد به مرور زمان و با بروزرساني هاي سياسي امكان دارد متحمل تغييراتي شود، كارناوال مطالب خود را بروزرساني مي كند اما اين كار كمي زمانبر است بنابراين در صورت تغيير يك قانون شكيبا باشيد تا خبرهاي جديد را به شما برسانيم.
  • هر يك از راه هاي مهاجرت به سوئد جزئيات زيادي دارد و گاهي بنابر شرايط هر فرد بسيار جزئي تر هم خواهد شد. ما در اينجا مباحث را به صورت كلي و تا جايي كه امكان داشته باشد توضيح مي دهيم و در نهايت پذيراي سوالات شما خواهيم بود.
  • براي سفر به سوئد بايد ويزاي شينگن داشته باشيد كه در ادامه به اختصار اين ويزا را معرفي خواهيم كرد.

 

سبك زندگي در سوئد

از ويژگي هايي كه نقش مهمي در يك مهاجرت موفق دارد سازگار بودن با آداب و رسوم مردم و شرايط زندگي در كشور مقصد است زيرا اگر به خوبي هم مراحل مهاجرت را طي كنيد اما نتوانيد با محيط جديد سازگار شويد، بدون شك به مشكل برخواهيد خورد.

زندگي در سوئد چگونه است؟

كيفيت زندگي و رفاه سوئدي ها بسيار خوب و نرخ بيكاري در اين كشور پايين مي باشد به همين دليل ظرفيت نسبتا خوبي هم براي مهاجران دارد. مردمان اين كشور اغلب به زبان سوئدي صحبت مي كنند بنابراين براي موفقيت بيشتر در كسب و كار و زندگي بايد اين زبان را خوب بدانيد. درست است كه برخي از دانشگاه ها و مراكز آموزشي نياز به دانستن زبان سوئدي ندارند و زبان اصليشان انگليسي است اما باز هم پيشنهاد مي كنيم اين زبان را ياد بگيريد.

از نظر تقسيمات جغرافيايي هم بايد بدانيد كه سوئد ۲۰ استان دارد و مهم ترين شهرهايش استكهلم، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا و... هستند اما تقريبا در همه ي شهرهاي اين كشور شرايط خوبي براي كار و زندگي وجود دارد.

دين هم نقش مهمي در رضايت شما از مهاجرتتان دارد؛ بايد بدانيد كه دين اغلب سوئدي ها مسيحيت پروتستان لوتري است اما شما هر ديني كه داشته باشيد از نظر جامعه و محيط كاري پذيرفته خواهيد شد.

سوئد سالانه پذيراي مهاجران زيادي است. بيشترين مهاجران به سوئد فنلاندي هستند و ايران هم در رتبه ي پنجم قرار دارد و سالانه تعداد زيادي از هموطنانمان به اين ديار مهاجرت مي كنند. حالا كه كمي با سوئد آشنا شديم در ادامه به ويزاي شينگن، ويزاها و روش هاي مهاجرتي به اين كشور خواهيم پرداخت.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۵:۴۳ | mohajerat
مهاجرت به كانادا، مهاجرت،

مهاجرت به كانادا

Posted by moini8 ارسال شده در راه و روش هاي هجرت به كانادابرچسب ها اخذ ويزاي سرمايه گذاري كانادا ،،اخذ رواديدِ كانادا ، رواديدِ سرمايه گذاري كانادا: براي اخذ ويزاي سرمايه گذاري كانادا هم مي توانيد از نحوه ” سرمايه گذاري برنامه دولت فدرال” و هم از طرز “سرمايه گذاري برنامه كبك” مبادرت كنيد . دريافت رواديدِ سرمايه گذاري كانادا در سال 2018 براي اشخاصي كه وضعيت تحت را دارا‌هستند قابليت پذيرمي باشد، كه اين وضعيت عبارتند از: · فرد متقاضي بايد نشان دهد كه بضاعت مالي خود و خانواده خود در كانادا را خواهد داشت . 

مهاجرت به كانادا
· بودجه شما مي بايست مطابق با 1 .600 .000 دلار كانادا باشد و مي بايست متعد شويد كه تا 800 .000 دلار در كانادا سرمايه گذاري خواهيد كرد . 
رواديدِ تحصيلي كانادا: كانادا داراي شايسته ترين دانشكده ها در دنيا مي باشد، به همين دليل طرف داران زيادي از سرتاسر دنيا براي تحصيل به خويش جلب كرده است . براي درخواست ويزاي تحصيلي كانادا مي بايست از شركت هاي آموزشي تعيين شده نامه قبول دريافت فرماييد . همچنين به غير از مداركي كه در پايين ذكر شده مي‌باشد دربعضي مورد ها ممكن ميباشد براي اخذ ويزاي كانادا از شما مدارك معاينه طبي بخواهند . 
مدارك موضوع نياز رواديدِ تحصيلي كانادا: براي دريافت رواديدِ تحصيلي كانادا مدارك ذيل ضروري هست : 
· اصل پاسپورت 
· گواهي عدم سوء پيشينه 
· سند پذيرش از كالج مربوطه 
· نامه REFRENCE سفارت 
· 2 قطعه عكس رنگي مسئله سفيد 
· ارائه مدارك مالي از جمله: نامه ي تمكن مالي ياور متساوي مبلغ دلار كانادا، طومار ي مالي ساپورت كننده،نامه ي وام دانشجويي، فيش واريزي تحصيل 
· طومار تاييد شدن جواز تحصيلي از سفارت

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۳:۲۶ | mohajerat
مهاجرت به كانادا،

مهاجرت از طريق سرمايه گذاري استاني يا كار افريني

مهاجرت به كانادا 

مهاجرت به كانادا از طرز سرمايه گذاري بطور كلي سرمايه گذار بايد داراي سه شرط زيرباشد: داراي حد اقل 1,600,000 دلار كانادا دارائي خالص . اين دارائي مي تواند دربرگيرنده زمين و منزل و شي ها ديگر باشد . توجه داشته باشيد كه هيچ لزوم يا اجباري براي اوردن اين دارائي به كانادا نميباشد و اين بستگي به تصميم سرمايه گذار داراست . 
اين دارائي قادر است وابسته به درخواست كننده يا همسر باشد و يا اين كه چه بسا ميشود بعنوان كادو به راز مايه گذار هديه گرديده باشد البته بشرط اينكه شش ماه از مورخ ان قبل باشد . 
داراي تجربه مدير بمدت دوسال ظرف پنج سال پيشين . سرمايه گذار مي تواند مالك موسسه توليدي يا خدماتي باشد و بتواند دفتر ها فيض وزيان و مالياتي و مدارك افراد خدمتكار خويش را عرضه نمايد . 
يا اين كه اين‌كه مدير شركت يا اين كه سازماني و يا چكيده از يك كمپاني يا اين كه موسسه اي را با دست كم دو نفر كارمند تما مهمانان وقت بعهده داشته باشد . 
1 . پس از گزينش از طرف ايالت كوبك سرمايه گذار مي بايست يا اين كه مبلغ 800,000 دلار كانادا را سواي بهره بمدت پنج سال تحت اختيار ايالت كوبك قرار دهد يا اين كه به يكي از بانكهاي مورد اعتماد دولت اذن دهد اين مبلغ را بجاي او وازيز نمايد و براي انجام اين كاربانك پولي را تا حدود 220000 دلار كانادا بعنوان منفعت بانكي و ساير هزينه هاي به خزانه مربو طه پرداخت نمايد . ما پس از تصميم شما براي سفر به كانادا از شيوه سرمايه گذاري تمام مسئوليت هاي انجام كاررا بعهده خوا هيم گرفت وهمراه شما قدم به گام پرونده شما را كامل شدن و به اداره مهاجرت تسليم كرده و آن گاه در امادگي شما براي گفتمان و تعقيب هر نوع پيچ و خمي با شما همكاري خوا هيم داشت تا شما به خاك كانادا وارد شويد . ما مطمئن هستيم بعد از آن از اتمام عمل شما ما را يك عدد از معتمدين خود خواهيد پذيرفت . 
با پركردن اين فرم بررسي بدون‌پول به ما مجال مي دهيد تا به شما بگوئيم كدام يك از برنامه ها براي شما مناسبتر است . 
آقاي عباس زاهداني عضو كانون مشاورين مسافرت كانادا #R421951,ICCRC و عضو انجمن مشاورين فن اي هجرت كانادا و نماينده قانوني بانكهاي مهاجرتي كانادا و مجاز از طرف دولت كانادا و نماينده قانوني وكلاي معتبر كوبك و امريكا با سابقه طولاني مديرت در امريكا و ايران و كانادا اماده پاسخگوئي به سئوالات شما مي‌باشد . 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۸:۴۱ | mohajerat
مهاجرت به كانادا، مهاجرت،

مهاجرت به كانادا از طريق استان پرنس ادوارد

مهاجرت به كانادا 

برنامه مهاجرت به كانادا از طريق پرنس ادوارد فرصتي را براي متقاضيان مهاجرت به كانادا فراهم مي‌سازد تا از طريق اين شهر نامزد اخذ اقامت دائم كانادا شوند، به اين شرط كه در اين جزيره سرمايه‌گذاري كرده و كسب و كاري را مديريت نمايند. پس از اخذ پذيرش، متقاضي با مقامات دولت كانادا در پرنس ادوارد قراردادي را امضا مي‌نمايد. اين قرارداد متقاضي را ملزم مي‌كند كه كنترل صد در صد يك كسب و كار را از طريق خريد يك كسب و كار موجود يا تأسيس يك كسب و كار جديد در جزيره به دست گيرد.

متقاضي بايد شرايط قرارداد را برآورده سازد تا وثيقه ۲۰۰٬۰۰۰ دلاري به او بازگردانده شود. شرايط قرارداد بر اساس اهداف متقاضي كه در طرح تجاري بيان شده‌اند خواهد بود. متقاضي موظف است شرايط برنامه مهاجرت به كانادا از طريق پرنس ادوارد را برآورده سازد، شروط حداقل ميزان دارايي خالص و ميزان سرمايه‌گذاري را داشته باشد و يك وثيقه قابل بازگشت مشروط به مبلغ ۲۰۰٬۰۰۰ دلار كانادا در حساب اماني بگذارد. از اين مبلغ وثيقه، ۲۵٬۰۰۰ دلار پس از شش ماه اقامت در جزيره پرنس ادوارد مسترد خواهد شد. ۲۵٬۰۰۰ دلار ديگر پس از يك سال اقامت در جزيره و ۱۵۰٬۰۰۰ دلار باقي مانده پس از اينكه متقاضي شرايط قرارداد اماني را برآورده كرد به او بازگردانده خواهد شد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۴:۳۴ | mohajerat
مهاجرت به كانادا، مهاجرت،

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان