مهاجرت
mohajerat

مهاجرت، پروسه درخواست نامزدهاي استاني

مهاجرت، پروسه درخواست نامزدهاي استاني مسافرت به كانادا اگر از اروپاي شرقي، خاورميانه يا آفريقا درخواست اقامت هميشگي داريد، حالا بايستي اثر انگشت و عكاسي (بيومتريك) خود را اعمال كنيد . 

مهاجرت به كانادا
چگونگي درخواست شما بستگي به آن داراست كه برنامه مسافرت استاني (PNP) كه براي آن درخواست مي‌دهيد . شما ممكن مي باشد نياز داشته باشيد كه از روند مبتني بر ورقه و يا فرايند آنلاين از نحوه اكسپرس اينتري استعمال نمائيد . 
مهاجرت به كانادا در هر دو مسئله فرآيند درخواست نامزدهاي استاني سفر به كانادا ، شما بايد در دو سطح درخواست دهيد: اول، شما مي بايست تصميم بگيريد كه كجا مي‌خواهيد در كانادا زندگي كنيد و در آن ايالت يا اين كه قلمرو براي نامزدي درخواست دهيد . آنها برنامه شما را براساس موارد پايين مرور خواهند كرد: نيازهاي مهاجرتي آن‌ها، در‌صورتي‌كه واقعاً قصد داريد در آنجا معاش كنيد، و، تنها براي اكسپرس اينتري (اگر حداقل معيار دستكم يك عدد از برنامه‌هاي هجرت فدرال پايين پوشش اكسپرس را ببينيد .) نكته : در حالتي كه شما يك گروه پيكربندي اكسپرس اينتري را توليد مي‌كنيد، از شما پرسيده خواهد شد كه كدام استان‌ها و سرزمين‌هايي كه به آن علاقه‌مند مي باشيد . آن ها ممكن است با شما تماس بگيرند و از شما بخواهند يك درخواست PNP ارسال فرماييد تا آنها بتوانند شما را معرفي نمايند . در صورتي‌كه در حال حاضر نامزدي داريد، بايستي اين را در پروفايل خويش نشان دهيد . 
معيارها از سوي استان و قلمرو تغيير و تحول مي نمايند و بدون اعتنا به تغيير مي توانند تغيير‌و تحول نمايند . براي كانديد شدن، بايستي دستورالعمل‌هاي وبسايت آنان را دنبال نماييد و مستقيماً با آنان تماس بگيريد . 


پس از يك استان يا اين كه قلمرو، شما بايد به مسافرت به كانادا، پناهندگان و شهروندي كانادا (IRCC) براي اقامت دائم درخواست دهيد . ما برنامه شما را براساس قانون مهاجرت كانادا چك خواهيم كرد . در حالتي كه نامزدي شما از طرز اكسپرس اينتري است، بايستي گذشته از ارسال درخواست الكترونيكي براي اقامت دائم، از شما دعوت شود تا درخواست استخدام به وسيله IRCC را داشته باشيد . بعنوان چكيده از اين فرآيند، مي بايست يك امتحان پزشكي را بگذرانيد و يك چك پليس بگيريد (گواهي) . تمامي مهاجرين بايستي اين بازرسي‌ها را داشته باشند، حياتي نمي‌باشد كه آن ها قصد داشته باشند در كانادا معاش كنند . 
تصميم بگيريد كدام مراحل درخواست نامزدهاي استاني مهاجرت به كانادا را به كارگيري خواهيد كرد . روند درخواست توسط جريان PNP كه براي آن درخواست مي‌دهيد گزينش مي شود . يك روند بر پايه ورقه و يك مراحل الكترونيكي وجود دارد . 
در پروسه مبتني بر ورقه براي درخواست نامزدهاي استاني مهاجرت به كانادا : شما در ايالت يا اين كه قلمرو براي نامزدي در جريان اكسپرس اينتري درخواست مي‌دهيد . شما بايستي ملزومات صلاحيت استاني كه شما را معرفي مي كند را برآورده كنيد . وقتي كه شما نامزد شده ايد، يك درخواست طومار براي اقامت دائم به IRCC ارسال مي كنيد . برهه زماني پردازش برنامه طولاني‌تر از شيوه اكسپرس اينتري مي باشد . داده ها عمده در موضوع چگونگي به كارگيري از فرايند مبتني بر ورقه را از اين بخش مطالعه فرماييد . 
در روند اكسپرس اينتري آنلاين، دو منش براي درخواست وجود دارد: شما با استان يا اين كه قلمرو تماس ميگيريد و براي نامزدي در جريان اكسپرس اينتري درخواست مي‌دهيد . در شراي ايالت يا اين كه قلمرو موافقت كند كه شما را معرفي كند، يك تيم تنظيمات اكسپرس اينتري را ايجاد كنيد (يا پروفايل خود را به روز رساني نمائيد در شراي يك عدد از آنان را داشته باشيد) و نشان دهيد كه نامزد شده‌ايد . يا: 
شما يك مجموعه پيكربندي اكسپرس اينتري را ساخت مي‌كنيد و استان‌ها و سرزمين‌هايي را كه به آنان عشق و علاقه داريد را نشان دهيد . اگر يك استان يا قلمرو شما “اطلاعيه اي از علاقه” به اكانت شما ارسال مي كند، به طور مستقيم با آنها تماس بگيريد . شما در جريان اكسپرس اينتري خويش درخواست مي‌دهيد . در هر دو مسئله درخواست نامزدهاي استاني مهاجرت به كانادا : شما بايد لازمات صلاحيت ايالت يا اين كه قلمرو را برآورده كنيد، شما مي بايست يك پروفايل اكسپرس اينتري را ارسال فرمائيد و نشان دهيد كه دست‌كم ميزان براي ورود پر سرعت را برآورده مي‌كنيد، از جمله واجد موقعيت بودن براي يكي از برنامه‌هاي مهاجرتي كه آن را پوشش مي‌دهد . اگر از شما درخواست دعوت گرديده است، يك درخواست الكترونيكي به IRCC ارسال كنيد . ما توقع داريم تا بخش اعظم برنامه هاي Express Entry را طي ۶ ماه يا كمتر پردازش كنيم . در موضوع چگونگي درخواست از طرز ورود اكسپرس اطلاعات بيشتري كسب فرماييد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/27  | ۰۸ | mohajerat

كانادا،راههاي تحصيل در مملكت كانادا

كانادا،راههاي تحصيل در مملكت كانادا،راههاي كسب ويزاي تحصيلي در اين مقاله كارايي داريم در زمينه علم آموزي در مرزوبوم كانادا به چه فيس مي‌باشد و عارضه ها هجرت تحصيلي چيست صحبت نماييم همچنين به تحليل راههاي براي اخذ رواديدِ تحصيلي براي هجرت به كانادا بپردازيم . 
علم آموزي در مرز و بوم كانادا به چه صورت مي باشد و دلايل مسافرت تحصيلي چيست در در بين كشورهاي صنعتي و توسعه يافته جهان ، كانادا از نرخ مناسبي جهت علم آموزي برخوردار مي باشد . 

مهاجرت به كانادا

اگركانادا را براي تحصيلات در سراسر جهان گزينش كنيد؛ يك محيط تعدادي فرهنگي منحصر به فرد را در يك مرز و بوم امن و خوشگل تجربه مي كنيد . نزديك به ۵۰۰،۰۰۰ دانشجوو پژوهشگر بين المللي در سال ۲۰۱۷ در كانادامشغول به علم آموزي شده اند . . كليد آينده خود را در كانادا تصور فرماييد . 
علم آموزي در كانادا يك تجربه هيجان انگيز و پرطرفدار براي اكثري از علم آموزان از سراسر عالم است . خواندن داستان دانشجوها ميان المللي كه تا قبل از اين براي تحصيل در بيرون از ميهن كانادا را تعيين كرده اند يا اين كه در نمايشگاه هاي آموزشي ما و يا در اتفاق افتاد كانادا در انتخابتان به شما ياري مي نمايد . 
علم آموزي در كانادا پروسه تحقيق وپژوهش دركانادا دسترسي به اطلاعات رسمي در قضيه آنچه كه براي مطالعه و انجام تحقيق در خارج از مرزو بوم براي هر مرحله آموزشي جان دار در كانادا از نحوه اينترنت سايت EduCanada يك برنامه و مكتب اي را كه براي منافع شما مطلوب است گزينش فرمائيد . بر شالوده گزينش اكالج يا دانشگاه ، هزينه علم آموزي در كانادا را در حيث بگيريد . مجوز علم آموزي و مدرك ديگري را براي ورود به كانادا تعيين نماييد . كشف بورس تحصيلي براي دانشجويان و پژوهشگران بين المللي بالا-Mitacs Globalink در زمينه فعاليت و مجال هاي علم آموزي براي علم آموزان و فارغ التحصيلان خاطره بگيريد . چرا كانادا؟ اعتبار آموزش و رشد كانادا بر شالوده كيفيت و برتري در كليه بخش فراگيري و رويش شناخته شده مي‌باشد . مدارك كانادا در سراسر دنيا ارزشمند مي‌باشد . مربيان دربين المللي اكثر وقت ها كانادا را براي مشاركت هاي پژوهشي و همياري شركت كردن مي دهند . به اين دليل: علم آموزان بازه زماني ابتدايي و دبيرستان (K-12) در كانادا به طور مداوم در بين پنج نفر از پنج نفر از اعضاي آكادميك در خواندن، رياضيات و علوم در برنامه سازمان در ميان المللي همياري و گسترش (OECD) براي بررسي ميان المللي دانشجويان قرار دارا هستند . علم آموزان در بين المللي از محفظه هاي حمايتي با تمركز بر يادگيري علم آموزان سود مند مي شوند . دانش گاه هاي كانادا يك عدد از بهترين ها در عالم مي باشند . در سال ۲۰۱۷، ۴ دانش گاه كانادا مرتبه بندي گرديده در ۱۰۰ جايگاه بندي ARWU رتبه بندي شانگهاي و ۱۹ در ۵۰۰ Top؛ ۳ رتبه برتر در مرتبه بندي درجه دانش كده برتر جهان در جايگاه ۵۰ قرار داراست . و ۴ سكو برتر ۱۰۰ و ۹ در Top 300 از رتبه بندي دانش گاه جهاني QS . دانشگاه هاي كانادا پيوند هاي جهاني به بيش از ۵۰۰۰ قرارداد همياري ميان المللي فعال با همتايان در سراسر دنيا مي باشد . دانشكده ها، صنايع پلي تكنيك كانادا و CEGEP برنامه هاي تمريني حرفه اي را با سطوح بالايي از پژوهش ها كاربردي جهت حل معضلات صنعت ارائه مي دهند . بيش از ۹۵٪ فارغ التحصيلان دانشگاه كانادا در شش ماه پس از فارغ التحصيلي در زمينه تحصيل خويش سرگرم به تحصيل مي‌باشند . مدارس زبان در كانادا، رهبران يادگرفتن زبان در تمامي سطح هاي هستند، برنامه هاي گسترده اي را براي زبان انگليسي و فرانسوي براي مطالعه بيشتر، گسترش شخصي يا اين كه آمادگي كسب و كار ارائه مي دهند . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/26  | ۰۸ | mohajerat

مهاجرت به كانادا با به كارگيري از رواديدِ خويش اشتغالي

مهاجرت به كانادا با به كارگيري از رواديدِ خويش اشتغالي در مسئله كارها ورزشي هجرت به كانادا با استعمال از ويزاي خود اشتغالي در قضيه امور ورزشي كه شامل ورزشكاران و دست اندركاران (نظير مربيان و داوران)است كه كمتر به آن اعتنا گرديده هست اين مجموعه يك عدد از سه تيم اكثر اي مي باشند كه مي توانند از طرز خط مش خوداشتغالي (خويش فرمايي) فدرال Self-employed به كانادا مسافرت نمايند . يكي از منش هاي مسافرت به كانادا كه كمتر به آن دقت مي شود

مهاجرت به كانادا

روشخوداشتغالي Self-employed Persons مي باشد . اين رويه در دو تراز فدرال و استاني وجود دارااست . در اين متن به راه فدرال و تنها يكي از دو گروهي كه از اين راه و روش به كانادا مسافرت مي كنند – يعني ورزشكاران – مي پردازم . علاوه بر ورزشكاران، هنرمندان و دست اندر كاران فرهنگي مي توانند به شيوه خوداشتغالي به كانادا هجرت كنند . مسافرت به كانادا با استفاده از ويزاي خود اشتغالي در مسئله كارها ورزشي مسافرت به كانادا با به كارگيري از ويزاي خويش اشتغالي در زمينه كارها ورزشي ورزش كار خوداشتغال كيست؟ از لحاظ قانون سفر (بند ۱ ماده ۸۸ دين طومار هاي هجرت كانادا IRPR) ورزشكار خوداشتغال كسي مي‌باشد كه در پنج سال قبل از مقطع رسيدن مدارك مهاجرتي به اداره هجرت تا رسيدگي به پرونده دست كم يك عدد از موقعيت ذيل را داشته باشد: دو سال تمام فعاليت خوداشتغالي در زمينه كار هاي ورزشي (يعني منبع درآمد او از اين رويكرد بوده است) دو سال تمام عمل هاي ورزشي در سطح دربين المللي يك سال تمام خويش اشتغالي در زمينه عمل هاي ورزشي به بيش تر يك سال تمام كار هاي ورزشي در مرحله ميان المللي همچنين اين فرد بايد نشان دهد كه قصد وي پس از ورود به كانادا ادامه عمل هاي خوداشتغالي Self-employment هست و قابليت و امكان چنين كاري را دارد . 
چه گونه كار هايي ورزشي محسوب مي شوند؟ فعاليت هاي ورزشي در يك عدد از طبقه هاي زير قرار مي گيرند . . 
قهرمانان ورزشي مربيان ورزشي مسؤولان ورزشي و داوران مديران برنامه و مدرسان عمل هاي تفريحي، ورزشي و تندرسي نكته زياد مهم: فهرست فوق فقط براي موعظه ميباشد و صرف قرار به چنگ آوردن در يكي از گونه بندي هاي فوق براي اين رويه هجرت كافي نميباشد . به طور كلي براي هجرت در هر يك از حرفه هاي فوق بايد به رخ خوداشتغال و يا اين كه در سطح دربين المللي فعاليت داشته باشيد . براي مثال در صورتيكه كسي داور ورزشي البته كارمند يك موسسه دولتي يا خصوصي باشد، پذيرفته نميباشد . اما در حالتي كه همان فرد با دريافت پول از شركت ها مدني يا اين كه سري مسابقاتشان را داوري و از اين رويه امرار معاش نمايد آن وقت خوداشتغال محسوب مي شود . پس مسلما به اين نكته دقت فرماييد . 
امتيازبندي تيم ورزشكاران ورزشكاران و دست اندركاران كارها ورزشي خوداشتغال مي بايست براي ورود به كانادا سه شرط را داشته باشند . در حالتي كه هر يك از اين شرط ها برقرار نباشد رواديدِ مهاجرتي صادر نخواهد شد . 
دست‌كم دو سال سابقه كار با شرايطي كه در بالا آمد و نيز نشان دادن اين امر كه بعد از ورود به كانادا خوداشتغال خواهند ماند شرط اوليه و مهم است . حداقل ۳۵ امتياز بياورند به كانادا ممنوع الورود نباشند نحوه امتياز بندي به شرح پايين مي باشد . 
تحصيلات تا ۲۵ امتياز سابقه عمل تا ۳۵ امتياز سن تا ۱۰ امتياز شناخت به گويش انگليسي يا فرانسه تا ۲۴ امتياز سازش (انطباق پذيري) تا ۶ امتياز در صورتي‌كه فردي در ۵ سال قبلي هر ۵ سال را سوابق خوداشتغالي ورزشي داشته باشد حداقل ۳۵ امتياز اضطراري را مي آورد و نياز چنداني به امتيازات بقيه موارد ندارد . در خصوص شناخت با گويش هاي قانوني كانادا (يعني انگليسي و فرانسه) درصورتي كه فرد داعيه نمايد كه با اين لهجه ها آشناست لازمست مدرك نشان دهد . به عنوان مثال براي انگليسي فيض آزمون آيلتس IELTS و براي فرانسه سود آزمون TEF . 
يك سري مسأله در سفر خوداشتغالي به كانادا از اهميت بسزايي برخوردار است: متقاضي در پنج سال از گذشته از مبادرت براي هجرت تا وقتي كه افسر درباره پرونده تصميم گيري مي كند دست كم دو سال پيوسته در تعريف خوداشتغالي بگنجند . درآمد درخواست كننده از محل خوداشتغالي به جور اي باشد كه در آن دو سال حاذق باشد معاش خويش و خانواده اش را تأمين كند (ولو آنكه همسر او درآمد داشته باشد) درخواست كننده نشان دهد كه مي خواهد و مي تواند آن‌گاه از ورود به كانادا كار خوداشتغالي خويش را ادامه دهد (گرچه عملا آنگاه از ورود تعهدي به اين عمل ندارد) نكته مهم: روش خوداشتغالي منحصر افرادي هست كه ثابت نمايند خوداشتغال بوده اند (در مسئله هاي هنري، ورزشي يا اين كه كشاورزي) و همينطور بعد از آن ازمهاجرت به كانادا مي خواهند و مي توانند (از حيث اقتصادي، سطح لهجه انگليسي و تجربه كاري) در فعاليت هاي خوداشتغالي كمپاني كنند و به ترقي هنر، ورزش يا كشاورزي كانادا كمك كنند . اين راه و روش براي بدور زدن نظام مهاجرتي نميباشد و نه فقط پرونده كساني كه عملكرد بر سند سازي نمايند يا اين كه شرايط اضطراري را نداشته باشند رد مي شود، بلكه ممكن است به مقطع ۵ سال به كانادا ممنوع الورود شوند . هنگام مبادرت براي اين شيوه به اين نكته با اهميت توجه داشته باشيد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/25  | ۱۰ | mohajerat

انگشت نگاري براي ويزاي كانادا

انگشت نگاري براي ويزاي كانادا انگشت نگاري براي ويزاي كانادا Biometrics for Canada Visa-fingerprints-photograph با تغييراتي كه از سال ۲۰۱۳ اعمال شد، متقاضي ها ملزم به تحليل شدن داده ها بيومتريك شان در مبادي محل ورود كانادا مي باشند،

مهاجرت به كانادا

انگشت نگاري براي رواديدِ كانادا به دليل آن مي باشد كه اطمينان حاصل گردد كه درخواست كننده كه رواديد برايش در گذرنامه درج گرديده مي باشد در واقع همان فردي مي باشد كه قصد ورود به كانادا را دارااست . وزير مهاجرت به كانادا جهت بالابردن امنيت كانادا و عدم ورود افراد با پاسپورت غير رسمي و دوري از كاهش ورود پناهندگان اين فعاليت را همچون كشورهايي مثل : انگليس،مالزي، آمريكا، عربستان، امارات و … انجام داده است . از تاريخ ۲۰آذر۱۳۹۲ برابر Dec 11,2013 متقاضي ها ۲۹كشور شامل: افغانستان، آلباني، الجزاير، بنگلادش، برمه (ميانمار)، كامبوج، كلمبيا، جمهوري دموكراتيك كنگو، مصر، اريتره، هائيتي، ايران، عراق، جامائيكا، اردن، لائوس، لبنان، ليبي، نيجريه، پاكستان، تشكيلات خودگردان فلسطين، عربستان سعودي، سومالي، سريلانكا، سودان، جنوب سودان، سوريه، تونس، ويتنام، و يمن . . . . . . . . ملزم به دادن داده هاي بيومتريك خويش (اثر انگشت و عكس) جهت دريافت ويزا هاي ذيل مي باشند و از اولِ تابستان سال ۲۰۱۸ افراد متقاضي رواديدِ مهاجرتي Permanent residence نيز بايستي انگشت نگاري و عكس ارائه دهند . همچنين براي تسهيل ورود اشخاص به كانادا، متقاضي ها ويزاي توريستي، عمل و علم آموزي صرفا هر روستا سال يكبار نياز به انجام انگشت نگاري هنگام دريافت رواديد دارند . 
Permanent residence رواديدِ اقامتي رواديدِ توريستي Temporary Resident Visa ويزاي تحصيلي Student Visa رواديدِ عمل work permit نكته مهم: افراد با خصوصيات زير نيازي به انجام فرآيند انگشت نگاري و عكس نمي باشند: .۱افراد كمتر از ۱۳سال و عمده از۸۰سال سن .۲افراد دارنده رواديدِ مهاجرتي .۳دارندگان كارت PR مقيم كانادا .۴دارندگان پاسپورت كانادا .۵افرادي كه در هنگام درخواست براي رواديد در خاك كانادا ميباشند . .۶ديپلمات ها، كاركنان سازمان ملل متحد، اداره هاي دولتي كه كانادا عضو آنها مي‌باشد . انگشت نگاري براي ويزاي كانادا انگشت نگاري براي ويزاي كانادا Biometrics for Canada Visa-fingerprints-photograph با تغييراتي كه از سال ۲۰۱۳ اعمال شد، متقاضي ها ملزم به آناليز شدن اطلاعات بيومتريك شان در مبادي محل ورود كانادا مي باشند، انگشت نگاري براي رواديدِ كانادا به ادله آن مي باشد كه اطمينان حاصل گردد كه متقاضي كه ويزا برايش در گذرنامه درج شده مي‌باشد در واقع به عبارتي فردي مي‌باشد كه قصد ورود به كانادا را دارد . وزير مهاجرت به كانادا جهت بالابردن امنيت كانادا و عدم ورود اشخاص با پاسپورت غير قانوني و جلوگيري از كاهش ورود پناهندگان اين كار را همچون كشورهايي مانند : انگليس،مالزي، آمريكا، عربستان، امارات و … انجام داده است . از مورخ ۲۰آذر۱۳۹۲ برابر Dec 11,2013 متقاضيان ۲۹كشور شامل: افغانستان، آلباني، الجزاير، بنگلادش، برمه (ميانمار)، كامبوج، كلمبيا، جمهوري دموكراتيك كنگو، مصر، اريتره، هائيتي، ايران، عراق، جامائيكا، اردن، لائوس، لبنان، ليبي، نيجريه، پاكستان، تشكيلات خودگردان فلسطين، ايالات متحده عربي سعودي، سومالي، سريلانكا، سودان، جنوب سودان، سوريه، تونس، ويتنام، و يمن . . . . . . . . ملزم به دادن داده هاي بيومتريك خود (اثر انگشت و عكس) جهت دريافت ويزا هاي پايين مي باشند و از ابتداي تابستان سال ۲۰۱۸ افراد درخواست كننده ويزاي مهاجرتي Permanent residence هم بايد انگشت نگاري و عكس ارائه دهند . همچنين براي تسهيل ورود اشخاص به كانادا، متقاضيان رواديدِ توريستي، كار و علم آموزي فقط هر آبادي سال يكبار نياز به انجام انگشت نگاري هنگام اخذ ويزا دارند . 
Permanent residence رواديدِ اقامتي رواديدِ توريستي Temporary Resident Visa ويزاي تحصيلي Student Visa ويزاي فعاليت work permit نكته مهم: اشخاص با مشخصات پايين نيازي به انجام پروسه انگشت نگاري و عكس نمي باشند: .۱افراد كمتر از ۱۳سال و اكثر از۸۰سال سن .۲افراد دارنده رواديدِ مهاجرتي .۳دارندگان كارت PR مقيم كانادا .۴دارندگان پاسپورت كانادا .۵افرادي كه در هنگام درخواست براي رواديد در خاك كانادا هستند . .۶ديپلمات ها، پرسنل سازمان ملل متحد، اداره هاي دولتي كه كانادا عضو آنها مي‌باشد . 
جهت انجام مراحل انگشت نگاري و عكس مي بايست پرونده خويش را ارسال فرمائيد سپس با وقت گذشته (جهت درانتظار نشدن) به يكي از مركزها VAC-Visa application center در كشورهاي اشاره شده در بالا مراجعه كنيد، سپس از آن درانتظار جواب رواديدِ خويش طي ماه هاي سپس باشيد . سفارت كانادا به فيس مستقيم هيچ دسته خدماتي به متقاضي ها نمي دهد و تمام فرآيند اخذ رواديد ار VAC انجام مي گردد .موسسه مهاجرتي گنجي در قضيه اخذ ويزاي كانادا براي شما سرويس ها واجب را ارائه مي دهد . 
مراكز انگشت نگاري نزديك ايران: تركيه – آنكارا Kavaklıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı no : 154 (next to TEB Bank)Çankaya / Ankara, Turkey / Tel:+90 212 373 58 07 تركيه – استانبول Cumhuriyet Caddesi Kök Apt . No:193 Harbiye (opposite of Military Museum)Sisli /, Istanbul, Turkey / Tel:+90 212 373 58 07 عراق – اربيل Ground Floor, Ster Tower, Gulan Street Erbil, Iraq / Tel:00964(0)7502144033 ارمنستان – ايروان No .:10 Vazgen Sargsyan-Yerevan-Armenia /Tel:+374 10 583786 / 543375 آذربايجان – باكو ۱۸, Yashar Husseynov Street, AZ-1069,Baku, Azerbaijan / Tel:+994125645901 پاكستان – اسلام آباد ۱۴-B Sadiq Plaza,G-9 Markaz, Islamabad/Tel:+92-51-8439344 پاكستان – لاهور ۲۰ Ex American Centre Building,Opposite Ganga Ram Hospital,Queens Road, Lahore/Tel:+92-51-8439344 پاكستان – كراچي Bahria Complex IV, 4th Floor,Main Chaudhary Khaliq UZ Zaman Road .Gizri, Clifton, Karachi/Tel:+92-51-8439344 عمان – مسقط Level 1, Tilal Complex, Muscat Grand Mall, Al Khuwair, Muscat, Sultanate of Oman/Tel:+968 22005083 دبي – ابوظبي Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building,(Union National bank) Mina Road, Abu Dhabi/Tel:+971 4 2055881 دبي – دبي Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2,Umm Hurair 2 – Dubai – UAE/Tel:+971 4 2055881 قطر – دوحه ۳rd Floor (301), Jaidah Square,Al Matar Street (Airport Road),PO Box 76, Doha, Qata/Tel:+974 40174257 كويت – كويت ۵۴th Floor, Arraya Tower, Near Courtyard by Marriott, alshuhada Street,Alasimah Governate, Kuwait City, Kuwait ./Tel:+965229137 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/24  | ۱۰ | mohajerat

كارگران موقت پس از درخواست اول ورود به كانادا

كارگران موقت پس از درخواست اول ورود به كانادا كارگران موقت پس از درخواست اول و مهاجرت به كانادا بايد يك كارهايي را به ترتيب انجام دهند در اين مطلب ما روش انجام اين كارها را به شما معرفي مي كنيم . 
1 . شما مي بايست اثر انگشت و عكس خود را (معرفي كنيد) در بيشتر موارد، شما نياز به معرفي كردن خود داريد . پس از اتمام هزينه معرفي و ارسال درخواست خود، به شما يك طومار ارسال مي شود كه مي گويد به چه شكل و به كجا خويش را معرفي نماييد . شما تا 30 روز براي معرفي خويش (به چهره شخصي) وقت داريد . 
در حالتي كه شما هزينه معرفي را پرداخت نكرديد، به شما يك نامه ارسال مي كنيم كه از شما مي خواهد براي او‌لين توشه اين عمل را انجام دهيد . در صورتي‌كه هزينه پرداخت معرفي را پرداخت كنيد، تنها مي توانيد از راهبرد اخذ كنيد داده ها بيشتر در مسئله نحوه ارائه معرفي خود و جايي كه معرفي شما را مي دهد بيشتر بدانيد . 
2 . ما درخواست مجوز فعاليت شما را پردازش مي كنيم ما درخواست شما را نظارت مي كنيم تا اطمينان حاصل كنيم كه تمام اوراق لازم را داشته باشيد . 
در صورتيكه ناقص باشد، درخواست شما را سواي پردازش رد مي شود . 
ما همينطور ممكن است از شما بخواهيم: به گفتمان با مقامات ما در سرزمين خويش برويد، يا براي ارسال داده ها اكثر براي ورود به كانادا، ممكن است به يك معاينه طبي نياز داشته باشيد . اگر شما انجام دهيد، يك افسر به شما چنين خواهد بيان كرد و دستورالعمل هايي را در قضيه آنچه انجام مي دهيد، به شما مي دهد . توجه: آزمون طبي مي تواند بيش از سه ماه به بازه لازم براي پردازش درخواست شما طولاني تر شود . 

مهاجرت به كانادا
افسر همينطور نظارت خواهد كرد: فهرست كارفرماياني كه موقعيت را رعايت نكردند تا مطمئن شوند كه صاحب كار مي تواند شما را استخدام كند، كه در كانادا براي يك يا چندين دوره كه چهار سال يا اين كه بيشتر (با برخي از استثنائات) در آن فعاليت كرده ايد،شما براي مجوز كار واجد شرايط مي باشيد و به ما تمام اسنادي كه نياز داريد داده ايد . در شراي شما مجاز به عمل هستيد، شما يك "نامه آغاز اي" خواهيد رويت كرد كه مي گويد شما مجاز به كار در كانادا مي باشيد . اين نامه مجوز كاري نمي باشد هنگام سفر به كانادا، اين نامه را با شما ملازمت و همراهي كنيد . 

After you apply: temporary workers 3 . ورود به كانادا هنگامي وارد مي شويد، نام و نشان شما را آناليز ميكنيم تا اطمينان حاصل كنيم كه شما همان شخصي ميباشيد كه براي هجرت به كانادا تصويب گرديده ميباشد . 
در حالتي كه وارد كانادا شويد در يكي از 8 فرودگاه والا كانادا اثر انگشت شما به طور قلم در يك كيوسك بازرسي اول ارزيابي خواهد شد اين سيستم نام‌و‌نشان شما را در برابر اطلاعات جمع آوري شده هنگام درخواست شما نظارت مي كند در حالتي كه وارد كانادا شويد در فرودگاه هاي كوچكتر و تمام بنادر ورودي زمين قرار بگيريد اثر انگشت شما ممكن هست محاسبه شود در شراي ما شما را به يك بازرسي ثانويه ارجاع مي دهيم، جايي كه يك افسر سرويس ها مرزي از دستگاه تأييد اثر انگشت براي تحليل اثر انگشت خويش به كارگيري مي كند شما بايستي طومار اي را به افسر خدمات مرزي (BSO) نشان دهيد و: پاسپورت تو، رواديدِ شما (اگر شما نياز به يك) و هرگونه اسناد مسافرتي كه شما حمل مي نمائيد (مانند بليط هاي هوايي) . افسر سرويس ها مرزي ممكن است پس از آن شما اذن فعاليت را به شما ارائه حالت اقامت شما و عمل در كانادا . 
در حالتي كه شما واجد وضعيت درخواست جواز كار در هنگام ورود به كانادا مي باشيد و تأييد شده، ممكن ميباشد افسر سرويس ها مرزي جواز فعاليت شما را مهيا كند كه شرايط اقامت و فعاليت در كانادا را گزينش مي كند . 
در صورتيكه واجد وضعيت درخواست از كانادا هستيد، مجوز فعاليت را به آدرس در كانادا ارائه مي دهيم . 
جواز فعاليت به شرح ذيل است: دسته عمل شما مي توانيد انجام دهيد صاحب كار مي توانيد براي آن كار كنيد جايي كه شما مي توانيد عمل فرمائيد و چه مدت مي تواني عمل كني؟ 4 . وارد كانادا در صورتي‌كه گواهينامه هويت را تحويل بگيريد و به شرايط ورودي برسيد، مامور مرزي گذرنامه خويش را تمبر مي كند يا به شما اطلاع مي دهد چه دوران مي توانيد در كانادا بمانيد . در صورتي كه درباره چيزي اطمينان نداريد سؤال كنيد اگر داده ها خطا يا اين كه ناقص را به كانادا تحويل ندهيد، به كانادا اذن نخواهيد يافت . شما مي بايست افسر را قانع نماييد كه شما براي ورود به كانادا واجد حالت مي باشيد . شما همچنين بايد افسر را متقاعد فرمائيد كه كانادا در پايان اقامت زمينه تأييد خويش ترك كانادا را كنار گذاشتن خواهد كرد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/23  | ۰۶ | mohajerat

معرفي دانشگاه تورنتو

معرفي دانشگاه تورنتو كانادا كالج تورنتو بزرگترين دانش گاه كانادا داراي تاريخچه طولاني و پيچيده است . اين دانشگاه بوسيله دانش گاه كينگ در سال 1827 تاسيس شد و در ابتدا به وسيله استيشن استعماري و كليساي انگلستان در دست گرفتن مي شد . وابستگي به كليسا آن را غير مطلوب ساخته بود و در طي 31 دسامبر 1849 تا تاريخ 1 ژانويه 1850به  دانشگاه  تورنتو تبديل شد .  در 1850s كالج تورنتو مجدد سازماندهي شد و دانش گاه دانش گاه به تيتر دستيار آموزشي آن ايجاد شد . دانشگاه ويكتوريا (متديست، در سال 1841 در كوبور، آنت تاسيس شد) و دانشگاه سنت مايكل (كه در سال 1890 توسط دانش گاه تريني در سال 1904 ) هر يك از آنها حالت دانشگاه را نگهداري كردند تا ادامه تحصيل در حرفه هاي فقهي ادامه داشته باشد . در صورتيكه قصد سفر به كانادا براي ادامه علم آموزي را داريد دانش گاه تونرنتو يكي از مشهور ترين و بزرگترين دانش كده هاي كانادا به حساب مي آيد . 

مهاجرت به كانادا
هماهنگي دانش كده ها با دانشگاه در اين عصر برخي از دانشگاه هاي تورنتو نيز با دانش گاه هماهنگ شده اند . كالج ناكس (تاسيس 1844)، يك دانش كده پروتستان، وابسته به دانش كده در سال 1885 و فدرال در سال 1890 . كالج ويكليف (آنجليكان، تاسيس 1877) تبديل شد به يك كالج فدرال در سال 1889 . كالج امانوئل (متديست، تاسيس 1836) متعلق به دانش گاه شد به عنوان يك كليساي كانادا در سال 1925، كليساي متحده تاسيس شد . در سال 1969، دانشكده الهيات تورنتو (TST) به عنوان فدراسيون غير وابسته 7 كالج الهيات، از جمله دانش كده هاي الوهيتات ويكتوريا (امانوئل)، دانش كده هاي سنت مايكل و تريسي و كالج هاي نكس و وايكليف توليد شد . در فدراسيون خود، U از T داراي كليه اما الهيات و يا سكو الوهيت است، البته از سال 1978، با اعتنا به تغيير تحول در قوانين آن، كالج به جايگاه هاي الهيات در همكاري با شركت ها عضو TST اعطا كرده هست . 
سازماندهي مجدد U T در ساليان 1850 به كنسل كالج هاي دستمزد و طبابت باعث شد، ولي اين در سال 1887 بازسازي شد . دانش كده سلطنتي جراحان دندانپزشكي (تاسيس 1875) با كالج از سال 1888 تا 1925 متعلق بود، وقتي كه آن را به دانش كده دندانپزشكي تبديل شد . دانش آموزان مهندسي در دانش كده علم ها كاربردي كمپاني كردند كه از برهه زماني آغاز آن در سال 1878 تا 1887، هنگامي كه آن را به هم آميخت، وابسته بود . كنسرواتوار موسيقي در سال 1896 وابسته شد . 
پس از قرن بيستم، كالج به سرعت بسط يافت . نيويورك، 1907، آموزش و رويش (1907)، جنگلداري (1907)، شغل هاي اجتماعي (1914)، پرستاري (1920)، تحصيلات تكميلي (1922)، بهداشت (1926) و دانشكده معماري (1948) . شركت ها تحقيقاتي متعلق نظير موزه سلطنتي انتاريو (1914)، آزمايشگاههاي طبابت كانات (1914) و رصدخانه ديويد دانكل (1935) نقش مهمي در توسعه دانش كده ايفا كردند . برنامه ساخت و ساز در اين عصر شامل هارت خانه، راءس اجتماعي، فرهنگي و تفريحي ميباشد كه في مابين سال هاي 1911 و 1919 ساخته گرديده و در سال 1919 بوسيله وينسنت ماسي به دانشكده داده شد . 

introduction university of toronto canada دانش گاه منجر پرورش و تكامل كانادا تكامل كانادا در پرورش و تنوع دانش گاه منعكس شد . دانش گاه تورنتو مطبوعات در سال 1901 تاسيس شد و آن‌گاه از سال 1945 به چاپ رسيد . در سال 1988، 88 تيتر و 25 نشريه در سال منتشر شد (نگاه فرمائيد به دانش كده هاي مطبوعاتي) . امروز روزنامه U T Press حدود 140 كتاب نو علمي، مبداء و كلي موضوع عشق و علاقه سالانه را شامل مي شود، از گزاره مراجع مرجع، چه كسي چه كسي كانادا و كتاب هاي كانادايي در چاپ مي باشد . مؤسسات تحصيلات تكميلي در موضوع هاي متعدد تخصص، اولي موسسه مدير بازرگاني (1958) بود . موسسه مطالعات فراگيري و پرورش انتاريو (OISE) در سال 1965 به تيتر موسسه تحقيق و گسترش و مدرسه تحصيلات تكميلي تاسيس شد . در سال 1996، OISE و U از TES كالج يادگرفتن و رويش به مراد تشكيل OISE / UT يكدست شد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/22  | ۰۷ | mohajerat

Nunavut-map.pngNunavut

Nunavut-map.pngNunavut يك سرزمين در شمال كانادا است كه شامل شمال كشور كانادا است. با تنها 37000 ساكن، Nunavut مساحت زمين را بيشتر از مكزيك را پوشش مي دهد كه بين سرزمين اصلي آمريكاي شمالي و مجمع الجزاير در اقيانوس اطلس است.
اكثر مردم بخشي از يك گروه بومي به نام Inuit هستند. آنها از لحاظ تاريخي اسكيموس ناميده شده اند، اما اين كلمه ديگر در كانادا استفاده نمي شود و ممكن است بعضي از آنها مورد توهين قرار گيرد. همچنين، بسياري از مردم به اشتباه به افراد انويت مي گويند؛ انوك (Inuk) و Inuit (Inuit) است.
شهرها+-500 كيلومترنقشه هاي ويكيمديا | داده هاي نقشه © همكاران OpenStreetMapنقشه نوناووتنام Inuktitut به صورت كج است.

مهاجرت به كانادا
1 Iqaluit - پايتخت و بزرگترين حل و فصل از Nunavut (توجه داشته باشيد: آن را طعمه "Iqualuit")2 Pangnirtung (Pangniqtuuq) - دومين شهر بزرگ در نونووت، دروازه اي به پارك ملي Auyuittuq3 Resolute (Qausuittuq) - در ساحل خليج Resolute. دومين جامعه شمالي جهان و جذابيت گردشگري فرهنگي است. پروازهاي موجود در Resolute در جزيره كورنوالي ممكن است از Iqaluit و Rankin Inlet گرفته شود.4 Rankin Inlet (Kangiqliniq)مقصد هاي ديگر1 هشدار - حل و فصل شمالي ترين در جهان2 جزيره Baffin (Qikiqtaaluk) - بزرگترين جزيره كانادا، در بخش شرقي قلمرو Nunavut3 جزيره الاسرم (Inuit: Umingmak Nuna، "سرزمين مشكوكس")4 Ellef Ringnes Island - زمين نزديكترين قطب شمال جغرافيايي كه از طريق جزيره عبور مي كند.5 جزيره دون (Inuit: Tatlurutit) - بزرگترين جزيره متروكه ... با يك قبرستان، شمالترين در جهان1 پارك ملي Qausuittuq در جزيره Bathurst2 پارك ملي Quttinirpaaq در جزيره اليزمر3 پارك ملي Sirmilik در جزيره Baffin4 پارك ملي Ukkusiksalik در نزديكي خليج Repulseفهميدنتا پايان جنگ جهاني دوم، زماني كه دولت كانادا به اهميت راهبردي خود اهميت راهبردي خود را درك كرد، شمال كانادا به عنوان يك مكان ناپايدار و ويرانگر شناخته شده بود كه در آن مردم بومي ساكن بوده و منابع معدني فراواني دارند كه هنوز (و تا به حال) وجود دارند بهره برداري شده است. در سال 1982، پس از بحث و بحث زياد، تصميم گرفت كه قلمروهاي شمال غربي را به دو بخش تقسيم كند، يكي به نام نونووت و ديگري نام "سرزمين هاي شمال غربي". در 1 آوريل 1999، Nunavut به وجود آمد.
Nunavut به معناي زمين ما در Inuktitut، زبان Inuit است. زبان رسمي انگليسي، فرانسوي، Inuktitut و Innuinaqtun است.
اين يكي از مناطق فقيرترين مناطق جهان است. سرزميني عظيم شامل اكثر جزاير قطب شمال كانادا است كه از جزيره بافين در جنوب شرقي اين سرزمين، جايي كه Iqaluit پايتخت واقع است، به جزيره السلمر چند صد كيلومتر از قطب شمال. اين قلمرو همچنين شامل تمام جزاير در خليج هادسون است.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/21  | ۱۲ | mohajerat

تكامل اكسپرس ورود كانادا از 2018 تا 2019

Evolution of Express Entry Canada From 2018 to 2019 2018 يك سال ركورد  براي سيستم اكسپرس محل ورود بود كه در آن بيش از 89،800 ITA (دعوت طومار براي درخواست) به متقاضيان صادر شد، اين مطرح ترين تعداد از مدت معرفي سيستم در سال 2015 است . به حيث مي رسد 2019 ادامه اين خوي ركورد را ادامه خواهد داد . درصورتي كه مي خواهيد هجرت به كانادا داشته باشيد سال 2019 بهترين مجال براي اين عمل است . 
اما اكسپرس ورود كانادا چه‌گونه از سال 2018 تا سال روان تكامل يافته است؟ كانادا هدف ها خود را در قضيه دعوت حداقل 330،800 مهاجر نو در 2019 گزينش كرده است، كه 20،000 مهاجر بخش اعظم از هدف 2018 است . 

مهاجرت به كانادا
در صورتي كه نميدانيد، سيستم اكسپرس Entry (EE) برنامه هاي مختص ويزاي مانند: برنامه تجاري حرفه اي فدرال؛ برنامه كار ماهر فدرال؛ كلاس تجربه كانادايي و خاص برنامه هاي نامزد استان سيستم عمل مي كند از شيوه منظم EE draws كه تعيين نامزدها كه به نيكي در CRS (سيستم درجه بندي جامع) به خير و خوبي به دست آورد . اين نمره اي مي‌باشد كه براي هر كسي كه يك نمايه اكسپرس ورودي توليد مي كند، داده مي شود . شما از يك 1200 امتياز ممكن مي باشد بر پايه كارداران نظير سن، تجربه كاري، اشغال، توانايي زبان، سازگاري، اين كه آيا شما يك نامزد استان يا پيشنهاد عمل شايستۀ كانادا داريد و يا اين كه بخش اعظم . 

تكامل اكسپرس ورود كانادا از 2018 تا 2019 بخش اعظم تظاهرات EE هر دو هفته به طول مي انجامد تا كانادا بتواند اشخاص مطلوب را براي اين كار پيدا كند، ولي با اهداف جديد مهاجرت ذكر گرديده در زير، كانادا براي رسيدن به سهميه مهاجرت جديد خود در سال سرازير نياز به تكرار مكرر داراست . 
برنامه مهاجرت 2019 برنامه آزمايشي هجرت اقيانوس اطلس برنامه تجاري ماهر فدرال برنامه فعاليت حرفه اي فدرال كلاس تجربه كانادايي برنامه هاي نامزدي استان 61،000 براين اساس 2019 استارت خير خواهد بود و پيش بيني گرديده مي باشد كه EV كمتر از هر دو هفته كمتر مي شود . 
كانادا اهداف سفر را ارتقا داده است اين برنامه هاي اقتصادي فدرال، اهداف هجرت خويش را از 75،900 در سال 2018 به 83،400 افزايش داده مي باشد . اين براي شما چيست؟ چرا اين اقبال بيشتري براي به دست آوردن ITA دارد؟ در نقطه پايان سال 2018، مهاجرين، پناهندگان و شهروندي كانادا هر ساله از هر نوبت تا نوامبر تا دسامبر، 3900 مهاجر را دعوت مي كنند . با توجه به ارتقا تقاضا براي كارگران ماهر، مي توانيد از 2019 توقع داشته باشيد كه اين الگوي شبيه را دنبال كنيد . 
حتي تعداد نامزدهاي استان (PNs) از 20100 تا 5500 به 20100 ارتقاء يافته تا 61 هزار نفر در سال 2019!

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/20  | ۰۵ | mohajerat

هجرت به كانادا از روش تحصيل و فعاليت در رشته مهندسي معماري

هجرت به كانادا از روش تحصيل و فعاليت در رشته مهندسي معماري علم آموزي در فن ي  مهندسي معماري در كانادا مهندسي معماري در كانادا با اسم مهندسي ايجاد ساز (Building Engineering) معروف مي‌باشد , اين زمان مثل عصر هاي مهندسي عمران است ولي روي حوزه معماري تمركز دارااست . حرفه مهندسي معماري با حرفه معماري متعدد هست , از يك معمار توقع مي رود كه كارهايي كه مربوط به طراحي و چك مي شود انجام دهد در حالي كه مهندس معماري بايستي بضاعت و توان كار با نرم افزار هاي معماري و مهارت هاي فعاليت با كامپيوتر در موضوع اين فن را نيز داشته باشد . يك مهندس معماري علاوه بر حوزه مهندسي طراحي و توليد ساز ساختمان بايستي در مسئله مكانيك , برق هم مطالعه داشته باشد . اگر شما قصد سفر به كانادا را داريد و مي خواهيد در رشته مهندسي معماري تحصيل و يا ادامه كار دهيد كانادا داراي دانش گاه ها و بستر كاري مطلوب در اين قضيه هست . 

مهاجرت به كانادا
مدارك مورد نياز براي تحصيل در رشته  مهندسي معماري دركشور كانادا بازه كارشناسي: مدرك ديپلم به همراه سند پيش دانشگاهي با حد نصاب انتخاب شده گذراندن دروس پيش نياز با نمرات زياد خوب دوران كارشناسي ارشد: گواهي ليسانس در يكي از حرفه هاي مرتبط مثل مهندسي معماري يا اين كه زمين شناسي و تجربه فعاليت عملي در اين زمينه زمان دكترا: سند ارشد در فن هاي داراي ربط , قبول در مقطع دكترا به چهره بي واسطه از برهه زماني ليسانس نيز امكانپذير مي باشد . دانشجوياني قابليت پذيرش مستقيم از مقطع مدرك ليسانس را دارا هستند كه دستكم داراي ميانگين A- باشند و فعاليت عملي و مقاله علمي در ژورنال معتبر را داشته باشند . * اگر قصد ادامه تحصيل در رشته معماري در كشور كانادا را داريد علاوه بر مدارك ذكر شده بايستي داراي مهارت كافي در لهجه انگليسي هم باشد . حد نصاب نمره لهجه براي پذيرش معمولا آيلتس 6 .5 به بالا مي‌باشد . 

Architectural Engineering كارورزي در رشته ي مهندسي معماري در كانادا مهندس معماري علاوه بر طي كردن دوره هاي آموزشي بايد يك زمان كاروزي سه ساله را هم زير چك يك شخص خبره طي كند . برخي اين كارورزي را از زمان تحصيل گرديده كرده و بعضي آن‌گاه از تمام گرديده دوره تحصيل به كاروزي سرگرم مي شوند . اين دوره منجر مي شود تا دانش جو با اجزاي طراحي ساختمان آشنا شود . دانشجويان براي طراحي و مدلسازي در بازه كارورزي و بعد از آن از آن از قابل انعطاف افزار هاي كامپيوتري استعمال مي نمايند . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/18  | ۰۶ | mohajerat

نيوبرانزويك كانادا بهترين برنامه هاي مهاجرت

نيوبرانزويك كانادا بهترين برنامه هاي مهاجرت نيوبرانزويك كانادا تعداد مسافرت نيوبرانزويك به ۷،۵۰۰ ارتقاء يافته است! نيوبرانزويك (NB) به ادله فقدان نيروي كار مي‌باشد كه سالها به استان ضربه زده است، براي مهاجرت به كانادا به دنبال داراست . اين استان اعلام كرد كه تعداد مهاجران را به ۷،۵۰۰ هر سال افزايش خواهد اعطا كرد تا به حل اين زمينه امداد كند . 

مهاجرت به كانادا
ليست ذيل شمار كساني را كه طي برنامه هاي مسافرت به كانادا نيوبرانزويك از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ به سناريو نهاده گرديده اند، بر طبق گزارش آمار كانادا منتشر مي نمايد . 
هجرت به كانادا ۷۸۰ نفر از طريق برنامه هاي اقتصادي؛ مهاجرت به كانادا ۱۰ نفر از نحوه برنامه هاي تجاري؛ مهاجرت به كانادا ۲،۳۷۵ نفر از طريق برنامه نامزدي ولايتي نيوبرانزويك؛ و مهاجرت به كانادا ۱،۲۴۰ از طريق حمايت مالي خانواده ۷۵۰۰ مهاجر اضافي نيوبرونسويك را در صنايع حياتي خود نظير حمل و نقل، ساخت و ساز، كسب و كار، مالي و طبي به مقدار قابل توجهي افزايش خواهد داد . طبق گزارش شغل ها انجام گرديده بوسيله NB Jobs در سال ۲۰۱۷، علم ها طبيعي و كاربردي گرديده است كه به مشقت بار ترين بازار فعاليت تبديل گرديده هست .موسسه پاد ارايه دهنده بهترين و بروزترين برنامه هاي مهاجرتي كانادا . 
بهترين برنامه هاي هجرت نيوبرانزويك كانادا اخيرا اين استان برنامه هاي متعددي مثل پروژه آزمايشي مهاجرت اقيانوس اطلس را كه در سال ۲۰۱۷ توليد گرديده بود معرفي كرد . به برهان محبوبيت آن، اين برنامه همچنان ادامه دارااست تا در سال ۲۰۱۹ ادامه يابد . با قدرداني از اين برنامه، ۲۰۰۰ مهاجر نو مي توانند مسافرت به هر يك از چهار ايالت اقيانوس اطلس مثل نيوبرانزويك را در صورتي كه داراي مهارت مطلوب و تجربه كاري موضوع نياز استان باشد، بگردانند . 
از طريق برنامه آزمايشي سفر اقيانوس اطلس، شركت ها در همت براي كارگران با استعداد براي استخدام تمام وقت و نه تنها كار فصلي نظير بخش اعظمي از كشورهاي ديگر در سراسر عالم ميباشند . 
برنامه نامزد استان نيوبرانزويك (NBPNP) نيز زياد محبوب مي‌باشد . برخي از زير شاخه ها براي پرسنل ماهر نيز حتي از بازه پردازش پرسرعت شش ماهه فايده مي مارك . اين اذن داده هست كه اكثري از مردمان براي مهاجرت نيوبرانزويك درخواست مي كنند تا هنگامي كه آنان شرايطي نظير داشتن وضعيت شغلي مناسب، تجربه كاري، توصيه استخدام، سن و مهارت هاي زبان را برآورده سازند . شما همينطور مي توانيد مهاجرت نماييد تحت NBPNP اگر شما در حال حاضر خانواده نزديك خود را در استان معاش مي نمايند به عنوان ساكنان هميشگي . 
يك سري ذيل سيستم NBPNP وجود دارد: NBPNP متقاضي ها خدمتكار حرفه اي با پشتيباني كارفرمايان؛ جريان NBPNP اكسپرس بازار عمل (كاركنان ماهر)؛ NBPNP كارگر حرفه اي با پشتيباني خانواده؛ و NBPNP جريانهاي كارآفريني اين دسته بندي ها به پرسنل با استعداد و با تجربه اذن مي دهند تا به استان خيره كننده به عنوان كارگر ماهر، كارآفرين و فارغ التحصيلان ميان المللي استان منتقل شوند . 
آيا مي توانيد براي هر كدام از برنامه هاي مسافرت نيوبرونزويك واجد حالت باشيد؟ ما مي توانيم امداد كنيم . تنها فرم تماس ما را براي تماس با يك حرفه اي كه شخصا در رابطه مسافرت خويش سخن مي نمايد و طريق كاركرد برنامه از ابتدا تا پايان را كامل شدن كنيد، كامل شدن نماييد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/17  | ۰۵ | mohajerat

تحصيل در كانادا و دانشكده هاي خوب در ونكوور كانادا Top Universities In Vancouver

تحصيل در كانادا و دانشكده هاي خوب در ونكوور كانادا Top Universities In Vancouver شايسته ترين گزينش شما در كالج هاي ونكوور كانادا دو دانش گاه در ونكوور در جايگاه بندي جهاني كالج QS 2017-2018 قرار گرفتند، كه بيشينه و كمينه دما درجه دانشكده بريتيش كلمبيا در درجه 45 در عالم مي‌باشد . يكي ديگر از مقامات ونكوور، دانش كده سيمون فريزر، به عامل محل محوطه با اهميت آن در وسط حوزه‌ حفاظت از كوهنوردي بوراني، تنها در خارج از شهر، يك محيط مطالعه منحصر به شخص ارائه مي دهد . آيا در مركز شهر مي باشيد يا خير و خوبي ، ونكوور خيلي چيزها را ارائه مي دهد . در شراي شما قصد مسافرت به كانادا را براي ادامه تحصيل را داريد دانش كده هاي شهر ونكوور مي توانند مكان قابل قبولي باشد . 

مهاجرت به كانادا
كوه هاي Grouse، Seymour و Cypress در اين حيطه بيش از يك منظره خوشگل در اين شهر ارائه مي دهند . آن ها همينطور مقصد فوق العاده محبوب براي snowsports، ارائه برخي از بهترين اسكي در دنيا مي باشد . چه بسا در راءس ونكوور، خارج از خانه گرانقدر ، طبيعت هيچ زمان بدور نمي‌باشد . سواحل، جنگل و كوه هاي خيره كننده همه در دسترس هستند . 
براي افرادي كه تعاملات فرهنگي را ترجيح مي دهند، ونكوور همينطور گروه اي از زندگي شبانه درخشان، نمايش زنده و موسيقي را ارائه مي دهد كه مي توانيد از يكي از شهرهاي محبوب ترين كانادا توقع داشته باشيد . غلط نكنيد، ونكوور محل علم آموزي خوب دانشجو يان در ميان المللي است . 
در اينجا سه ​​دانشگاه برتر در ونكوور، بريتيش كلمبيا وجود دارااست . 
تحصيل در كانادا: دانش كده ونكوور بريتيش كلمبيا University Of British Columbia كالج بريتيش كلمبيا در يك نگاه: ميانگين هزينه تحصيل در يك سال - 6000 دلار دانش گاه ها - ونكوور (اصلي) و Kelowna 1،975 فعاليت سالانه همياري در 26 كشور 5714 دانشجوي كارشناسي 30000 فارغ التحصيل دانشگاه بريتيش كلمبيا (UBC) دوره هاي آموزشي و برنامه هايي را جهت وصال به تراز قانوني تحصيلات عالي دانشكده ارائه مي دهد كه عبارتند از: قبل از سند كارشناسي مدارك كارشناسي گواهي كارشناسي ارشد رتبه دكتري اين مقدار قبول 40-50٪ مي باشد كه اين سازمان آموزش عالي كانادا يك موسسه انتخابي به طور ميانگين ​​است . متقاضي ها در بين المللي واجد شرايط درخواست تصويب نام مي باشند . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/16  | ۰۶ | mohajerat

شماره بيمه اجتماعي كانادا SIN) Social Insurance Number)

شماره بيمه اجتماعي كانادا SIN) Social Insurance Number) شماره بيمه اجتماعي (SIN) يك شماره نه رقمي هست كه شما زماني كه سفر به كانادا مي كنيم در اخيار ما قرار مي گيرد كه براي برنامه ها و مزاياي دولتي دسترسي داشته باشيد . 
SIN فقط به يك نفر صادر مي شود و نمي تواند به فيس رسمي توسط هر شخص ديگري مسئله به كار گيري قرار گيرد . شما مسئول حفاظت از SIN مي باشيد هر سند دربردارنده داده ها SIN و اطلاعات شخصي خود را در يك مكان امن ذخيره فرمائيد - SIN خود را با شما نگهداري نكنيد . 
خدمت كانادا در حال تنظيم SIN ها در قالب ورقه (تاييد نامه SIN) مي‌باشد . ساخت SIN كارت پلاستيكي متوقف گرديده است، با اين حال، كارت هاي SIN كه منقضي نشده اند و در اكنون حاضر در حال گردش مي باشند هنوز نيز مي تواند موضوع به كار گيري قرار گيرد . 

ز#mce_temp_url#
اگر والدين يك نوزاد هستيد، مي توانيد از روش خدمات ثبت اسم نوزاد نو براي SIN فرزند خويش درخواست دهيد . 
در حالتي كه شما كارفرماي هستيد، در مورد مسئوليت هاي خود مربوط به SINs پرسنل خويش ياد بگيريد . 
شماره بيمه اجتماعي - تصويب اسم نوزاد پدر و مادر مي توانند از سرويس ها ثبت نام نوزادان براي تكميل ثبت نام ولادت فرزند خويش استعمال كنند و براي شماره بيمه اجتماعي فرزند خود (SIN) درخواست دهند . با به كار گيري از اين برنامه يكپارچه، پدر و مادر ديگر نبايد با سطوح متفاوت دولت رويارويي نمايند و همان اطلاعات را در برنامه هاي مستقل تكرار كنند . 
هنگام درخواست از طريق خدمات ثبت اسم نوزاد، شما مي بايست ظرف 10 روز كاري از روز از مورخ درخواست فرزندتان در اين استان، پست الكترونيكي SIN فرزند خود را دريافت كنيد . درصورتي كه بيش از 15 روز كاري گذشت و شما مايل به پيدا كردن وضعيت درخواست خود هستيد، با برنامه SIN تماس بگيريد . 
شما بايد پدر و مامان فرزند و يك شهروند كانادايي يا اين كه بومي دائم براي استعمال از اين سرويس باشيد . درصورتي كه شما يك شهروند يا اين كه ساكن كانادا نيستيد، هنوز هم مي توانيد واجد حالت باشيد، البته شما مي بايست از اداره خدمت كانادا ديدن كنيد تا براي SIN فرزند خود درخواست نماييد . 
اين خدمت در تمامي استان هاي كانادا در دسترس است، اما در درحال حاضر حاضر در اين بخش ها جان دار نمي‌باشد . براي پدر و مادر ساكن در سرزمين، مشاوره بخش 3: آنچه شما پيشين از اين‌كه براي SIN فرزند خود درخواست كنيد، مشورت كردن نمائيد . 

شماره بيمه اجتماعي كانادا SIN) Social Insurance Number) حفاظت از شماره بيمه اجتماعي كانادا SIN) Social Insurance Number) شماره بيمه اجتماعي شما (SIN) محرمانه مي باشد . 
درصورتي كه SIN شما در دست كسي قرار مي گيرد، مي توانيد از آن براي به دست آوردن اطلاعات فردي و تداوم اطراف سري خود به كار گيري فرمائيد . وقتي كه SIN به عنوان صاحب قانوني شما داراي ارتباط نيست، شخص ديگري مي تواند مزاياي دولت، بازپرداخت ماليات يا اعتبارات بانكي خويش را دريافت نمايد . اطلاعات شخصي شما همينطور مي تواند به اشخاص غير مجاز نشان داده شود، كه مي تواند باعث به سرقت نام‌و‌نشان و بقيه موردها تقلب شود . 
در حالتي كه كسي از شما SIN براي كار غير رسمي يا براي كسب اعتبار استعمال كند، ممكن ميباشد مبتلا اختلال گرديد . شما مي توانيد از پرداخت ماليات اضافي براي درآمدي كه دريافت نكرده ايد درخواست نكنيد و يا شما مي توانيد با به دست آوردن اعتبار اختلال داشته باشيد چون ممكن مي باشد كسي اعتبار جايگاه بندي شما را خراب كند . 
تعدادي از مواردي كه مي توانيد براي مراقبت SIN خود انجام دهيد وجود دارد: فقط زماني كه مي دانيد كه از حيث رسمي مورد نياز است، SIN خود را ارائه دهيد . هر سند دربردارنده اطلاعات SIN و داده ها فردي خود را در يك مكان امن ذخيره نمائيد - آن را با شما حفظ نكنيد . درصورتي كه نام خويش را تغيير‌و تحول دهيد، در صورتي‌كه وضعيت تابعيت موقت شما به وضعيت ساكن دائم تغيير‌و تحول كند يا داده ها مربوط به تصويب SIN شما نادرست يا ناقص باشد، با سرويس ها كانادا تماس بگيريد . اقدامات فوري براي نگهداري از SIN خويش را هنگامي انجام دهيد كه شمار ديگري از SIN خويش را فريبكارانه بدانيد . چه كسي مي تواند از SIN خويش درخواست كند؟

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/13  | ۰۸ | mohajerat

اهداف سفر به كانادا 2018 - 2020 Canada Immigration 2018 - 2020 Goals

اهداف سفر به كانادا 2018 - 2020 Canada Immigration 2018 - 2020 Goals در اكنون حاضر كليه مي بايست بدانند كه سفر به كانادا مقصد آخرين اشخاصي هست كه سفر مي نمايند .  مناظر طبيعي زيبا، اشخاص از صميم قلب و آزادي هاي مدني، اين واقعا جايي ميباشد كه هر كسي مي تواند خانه را فراخواني نمايد . به عنوان دو‌مين مملكت گران قدر در جهان، اتاق و تجهيزات فراواني براي تمامي براي ايجاد زندگي تازه براي خود وجود دارااست . 

مهاجرت به كانادا
از سال 2018، كانادا برنامه هجرت خويش را به بيشترين و كمترين دما حد خود برساند كه در مقايسه با سال هاي پيشين ارتقاء يافته مي باشد . ما هيجان زده هستيم اعلام كنيم كه سفر كانادا به 2018 رسيده مي باشد تا 300،000 مهاجر را در اين مرز و بوم پذيرا باشيم . حتي بهتر مي باشد در طول تعدادي سال آتي بيش از 900،000 نفر تا سال 2020 به كانادا دعوت شوند . فهم و شعور نمائيد كه چرا مدت مطلوب براي سفر به كانادا مي‌باشد . 

اهداف سفر به كانادا 2018 - 2020 Canada Immigration 2018 - 2020 Goals چرا كانادا مسافرت 2019؟ همان گونه كه تا قبل از اين ذكر شد، كانادا در پهنا چند سال آتي به نزديك به 1 ميليون مهاجر خوش آمديد . سفر به كانادا در سال 2019 فقط آغاز است! حالا دوران مناسب براي شروع درخواست شما براي حفاظت از نقطه خويش را در دربين صدها هزار نفر از تازه واردان ميباشد . 
اكثري از مردمان رغبت دارا هستند بازه مناسب را براي تصميم گيري هاي اساسي زندگي درانتظار بگذارند، البته اجازه دهيد به شما بگويم كه "زمان مناسب" هيچ گاه وجود نداشته باشد . دريابيد كه فرصتي براي آن به شما داده مي شود، هر چيزي براي از دست دادن وجود داراست درصورتي كه بدانيد كه آيا شما مسافرت مي كنيد، به جاي شك و ترديد و شك و ترديد خود، بررسي مي شود . 
با ركورد ناچيز CRS (سيستم مرتبه بندي جامع) نمرات چندين ماه گذشته، به نظر مي رسد كه مهاجرت به كانادا سهل تر و سهل خيس ميباشد . براي كساني كه نميدانند نمره CRS خويش را با سرمايه انساني خويش انتخاب مي كنند . اين نمره عددي از 1200 ممكن مي‌باشد بر شالوده عوامل، مثل زبان، مدارك تحصيلي، تاريخ تحصيلي و تجربه كاري باشد . نمره فراتر شما بيشتر احتمال دارااست شما انتخاب مي شود براي دريافت دعوت براي درخواست اقامت دايم . 
قرعه كشي انتها اكسپرس دستكم امتياز CRS 440 داشت و براي تحت ترين سطح سال نيز گره خورده بود . توقع مي رود كه نقطه برش با تحت آمدن اكسپرس ورودي سال 2018 باقي خواهد ماند و چه بسا كاهش مي يابد؛ چون كانادا پيشين از نقطه نهايي سال بايد اهداف سفر خود را برآورده نمايد . 
نوپا هاي خندان در مسافرت كانادا در سال 2018 روز جاري برنامه خويش را به طوري كه شما مي توانيد ويژگي ها خود را به صندوق اكسپرس ورود به سرعت اخذ نماييد . ما مي توانيم در سريعترين زمان ممكن براي مسافرت در حيث بگيريم . با خدمات ما ثبت نام كنيد و بوسيله تيمي از كارشناسان اختصاص داده شده براي بهبود معاش مردمان از نحوه سفر كانادا به دست آوريد . 
چرا مهاجران نياز دارند؟ كانادا نياز مهاجران را براي پر كردن كمبود شديد نيروي عمل در مملكت دارد . در حقيقت، شهر‌دار شهر كبك، رگي ليبيوم اخيرا به اين قضيه به عنوان "خطرناك" اشاره كرده مي باشد . فقط در كبك، نياز فوري به لبريز كردن 17،000 شغل ميباشد . رگي توصيه مي نمايد كه اين شهر تعداد مهاجران خود را به حدود 5300 نفر تازه وارد در سال ارتقاء دهد . 
شهر كبك صرفا محل در كانادا نيست و كمبود نيروي كار زياد هست . كل آتلانتيك كانادا (جزيره پرنس ادوارد، موزيك اسكوشيا، نيوفاندلند و لابرادور و ساسكاچوان) با همين مورد نبرد مي نمايد . دولت با اجراي برنامه «اقيانوس اطلس»، يك برنامه سفر پر سرعت به كارگران حرفه اي و غير كارآمد براي زندگي و فعاليت در استان ها و مناطق، به نبود عمل پرداخت . 
نه صرفا نبود كارگران در كانادا نقص‌ بزرگي براي مرزوبوم است، بلكه در اكنون كاهش شديد جمعيت مي باشد . به همين دليل، كانادا مي بايست از تازه واردان به مرزهاي خود تشكر نمايد تا رويش اقتصادي در آتي را تضمين نمايد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/12  | ۰۶ | mohajerat

مدرسه فيلم ونكوور در كانادا Vancouver Film School

مكتب فيلم ونكوور يك مكتب فني واقع در بريتيش كلمبيا است و در آخرها ده سال 1980 تأسيس شد . اين مكتب 13 زمان ي يك ساله را مشتمل بر فيلم، توليد، انيميشن سه بعدي بصري، پباده سازي صدا، برنامه نويسي بازي و مورد ها ديگر مي كند . گفته مي شود مكتب فيلم ونكوور در كانادا Vancouver Film School يكي از شايسته ترين مدرسه هاي جهاني فيلم مي باشد . اين نهاد تجربه عملي در صنعت هاي سرگرمي و فيلم را آماده مي كند . درصورتي كه قصد ادامه علم آموزي در رشته قيلم سازي را داريد مي توانيد با سفر به كانادا در اين دانش كده علم آموزي نماييد . 

مهاجرت به كانادا
مكتب فيلم ونكوور در كانادا Vancouver Film School از همگي مدرسه هاي فيلم در سراسر جهان، چرا شانگهاي - يك عدد از قدرتمندترين شهرهاي جهان - تعيين VFS براي كمك به نوسازي صنعت سرگرمي خويش را؟ اگر به سرعت و كارآيي مدل فراگيري و رشد نگاه كنيد، درصورتي كه نگاهي به تأثير فراگير FFS فارغالتحصيلان VFS در بخش هاي متعدد صنعت و كانال بين المللي فارغ التحصيلان خود داشته باشيد، گزينش شانگهاي تماما منطقي ميباشد . هيچ مكتب يا دانش كده ديگر براي ساختن يك صنعت به نحوي كه VFS قادر به ساختن آن نمي باشد . 
براي فهم VFS، شما ممكن مي باشد از هر كنگلومرا سرگرمي اكثر اي كه محتواي متعدد را در صنايع ساخت مي كند تاءمل كنيد . توابع VFS مثل يك استوديوي گرانقدر با امكانات ساخت چندگانه كه براي ساخت محتوا براي فيلم، تلويزيون، بازي، انيميشن، طراحي، برنامه هاي كاربردي ديجيتال و غيره حتمي است . ايجاد محتوا ابزار كليدي ما است . ما يادگرفتن هاي خود را در موضوع هاي پر رنگ با مربيان و مربيان مي گذرانيم و به طور آراسته برنامه هاي درسي را به روز رساني مي كنيم كه با پاياني استانداردهاي صنعت در دسترس هستند . اين تمامي براي ياري به علم آموزان توليد، و بهترين شغل هاي خلاقانه و فني خود را به ارمغان مي آورند . 
از ديدگاه آموزشي، ما غيرقابل قبول هستيم . برنامه هاي ساليانه ما عميق مي‌باشند و كليه جانبه، كارآمد و تحول يافته اند . اين تصادفي نمي باشد ما داراي يك واحد يادگرفتن الهام بخش - متخصص در پباده سازي برنامه درسي و آماده سازي متخصصان صنعت به مؤسسان موثر مي باشد . در اين، ما تنها باقي‌مانده ايم . 
زماني كه ما مي گويند "نتايج مهم،" ما خير صرفا به آنچه كه شما در VFS انجام مي دهيد اشاره مي كنيد، ولي آنچه كه در حرفه شما به دست مي آوريد . اينها نتايجي ميباشند كه حقيقتا داراي اهميت ميباشند . به طور كلي، فارغ التحصيلان ما بيشينه و كمينه دما سطوح برد را در بيشينه و كمينه دما محتوا در بخش هاي سرگرمي و طراحي به دست آورده اند . هيچ مكتب يا اين كه موسسه نميتواند با رقابت با قدر مطلق دستاوردهاي فارغ التحصيلان ما نزديك شود . 
دولت شانگهاي آتي اي خوب براي صنعت هاي خلق كننده در چين و در سراسر دنيا مي بيند . آن‌ها VFS را براي كمك به ايجاد چنين آينده اي انتخاب كردند . البته آنچه كه عمده به آن علاقمند مي باشيد آينده اي عالي براي خودتان است . در آن، شما و VFS يك بازي بي نقص خواهيد بود . 

مدرسه فيلم ونكوور در كانادا Vancouver Film School

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/11  | ۰۶ | mohajerat

دانشگاه ها و دانشگاه ها در كانادا

دانشگاه ها و دانشگاه ها در كانادا: پيدا كردن يك مورد مناسب براي شما Colleges and universities in Canada: finding the right one for you تصميم گرفتيد براي تحصيل مهاجرت به كانادا را انجام دهيد؟ چندين سال سپس به تيتر يك علم آموز در كانادا، ممكن مي‌باشد بعضا از هيجان انگيزترين و پرطرفدارترين زندگي شما باشد . يك‌سري از كالج ها و دانش كده ها  با كيفيت در كانادا وجود داراست ؛ در حالا حاضر ما آن ها را به شما معرفي مي كنيم تا با دقت به نيازتان يك عدد موضوع مناسب را انتخاب كنيد . 
با پرسش خودتان از مهمترين عوامل در تصميم خود استارت نماييد . آيا تا قبل از اين مي دانستيد كه در آن شما مي خواهيد در كانادا زندگي كنيد، و شما مي خواهيد موسسه درست را پيدا كنيد؟ يا اين كه مي خواهيد حق تقدم بندي يك حيطه خاص از مطالعه، و شما نمي دانيد كه در آن شما را ارتفاع مي كشد؟ دانش آموزان بالقوه في مابين المللي در كانادا نيز بايستي اطمينان حاصل نمايند كه مؤسسۀ قضيه لحاظ خود موسسه يادگيري گزينش شده (DLI) است، به اين معنا كه به وسيله يك دولت استاني يا ارضي براي ميزباني دانشجو ها در ميان المللي تصويب گرديده است . داده ها اكثر در قضيه DLI ها، از گزاره فهرست موسسات، در وب وب سايت مهاجرت، پناهندگان و شهروندي كانادا (IRCC) . 

دانشگاه ها و دانشكده ها در كانادا: پيدا كردن يك مسئله مطلوب براي شما دانش گاه ها و دانش گاه ها در كانادا: سكو بندي براي او‌لين بار؟ بهترين دانشگاههاي كانادا به طور مداوم در نمودارهاي جهاني، هم براي تحصيلات عالي و هم براي علم آموزان، خوب فعاليت مي نمايند . شما ممكن مي‌باشد بصيرت خود را در يك برنامه داراي اعتبار در يك دانش كده برتر قرار دهيد . با اين حال، فقط به شهرت دانشگاهي يك دانش كده توكل نكنيد - تمركز به جاي برنامه درست براي شما . 
در صورتي‌كه شما در سخنراني ها و پژوهش ها معضل برانگيز هستيد، يك دانش كده متمركز دانشگاهي بهترين ممكن است با استعدادهاي شما مطلوب باشد . بخش اعظمي از كالج هاي كانادا دارنده اعتبار طولاني از برتري تحصيلي در ارائه برنامه هاي تحريك آميز، خواستار و پاداش مي‌باشند كه به شما كمك مي كند تا مهارت و علم واجب را براي پيروزي حرفه اي خويش در كانادا يا بيرون از مملكت آماده آوريد . 
در‌صورتي‌كه به جاي تمركز و يادگيري از كاركنان درس بخوانيد، در حين تحصيل، احتمال دارد يك برنامه دانشگاهي با شغل هاي آموزشي و تمرين تمركز صنعت مناسب براي شما باشد . در حالي كه ممكن ميباشد يك شعور وجود داشته باشد كه تحصيلات دانشگاهي تا حدودي كمتر از دانشگاه بر روي كاغذ تاثير گذار است، اذن ندهيد كه آن را كنار بگذاريد - كانال داراي شهرت دانشگاه دانشگاه ها داراي اعتبار قدرتمند در دربين كارفرمايان مي‌باشد . 
اخذ ارشاد اكثر در مسئله پيدا كردن برنامه مناسب براي شما . 
دانش كده ها و دانش كده ها در كانادا: محل استقرار دانشگاه آينده يا دانشگاه آينده شما خواهد بود براي تعدادي سال آينده و احتمالا بيشتر طول بكشد، بنابراين ضروري مي باشد تا وضعيت مكاني را اكانت فرمائيد . درصورتي كه مي خواهيد معاش خود را در يك شهر پر جنب و جوش نظير ونكوور، مونترال يا تورنتو تجربه كنيد، معاش دانش كده و دانشگاه در كانادا مي تواند شروع يك آينده واضح براي شما باشد . به همين ترتيب، دانشجو يان دربين المللي هم اكثر زمان ها منزل هاي جديدي را در مؤسسات كوچكتر پيدا مي كنند كه شم جامعه ي دلپذيري دارند . 
درباره موعظه هاي مقصد بيشتر دربارۀ زندگي در نقاط محبوب در سراسر كانادا بخش اعظم بياموزيد . تحصيل در كانادا تمام امور و بازيها نيست، و موفقيت تجربه دانشگاه يا كالج شما در نصيب زيادي از محل علم آموزي شما بستگي دارااست . 
در اينجا برخي از جنبه هاي در حيث به دست آوردن فراتر از زمان هاي خود را . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/10  | ۰۶ | mohajerat

ارزيابي تأثيرات بازار كار (LMIAs) در كانادا  Labour Market Impact Assessments (LMIAs) in Canada

LMIA كانادا يك سند ميباشد كه صاحب كار در كانادا مي بايست گذشته از استخدام انواع كارگران خارجي بدست آورد . يك LMIA مثبت تاييد مي نمايد نياز به يك مستخدم خارجي براي لبريز كردن كار در دست دارااست و هيچ كارمند كانادايي براي انجام اين كار در دسترس نمي‌باشد . 
يك برنامه LMIA مي بايست بوسيله صاحبكار ساخته شود . زماني كه LMIA به دست مي آيد، بايستي به كارگر فرنگي ارسال شود تا يار جواز درخواست عمل باشد . درخواست كننده مي بايست درخواست LMIA خويش را به درخواست كار خويش اضافه كند . به طور كلي، يك كارمند موقت خارجي به يك عمل مجوز نياز دارااست و يك LMIA مثبت براي عمل در كانادا در يك عمل يگانه . 
بعضي از مشاغل نيازي به LMIA ندارند . براي ليست مشاغل كه نياز به LMIA ندارند، اينجا را كليك فرمائيد . 
چطور CIC تصميمات كاربردي LMIA را مي گيرد . 

مهاجرت به كانادا
تصميم گيري در قضيه اين كه يا اين كه خير يك LMIA مثبت صادر كند، توسط Employment and Social Development Canada (ESDC) ساخته شده ميباشد و بعد به شهروندي و سفر كانادا (CIC) صادر مي شود . CIC سپس كارفرماي تصميم گيري آخري LMIA را اعلام مي كند . در تصميم گيري LMIA، ESDC يك سري برهان را شامل مي شود: تأثير استخدام مستخدم خارجي در بازار عمل كانادا تاثير خواهد داشت دستمزدها و وضعيت كاري كه به كارگران فرنگي ارائه مي شود در دسترس بودن شهروندان كانادايي يا اين كه ساكنين دائمي براي انجام فعاليت زمينه نظر انتقال دانش و مهارت هاي موءثر از استخدام كارگر خارجي فيض مي گيرد آيا استخدام خدمتكار خارجي ياري مي كند تا شغل براي شهروندان كانادايي و ساكنان دائمي ايجاد كند در تصميم گيري LMIA، افسران ESDC اكثر وقت ها در ارتباط نزديك با CIC و اداره خدمات مرزي كانادا (CBSA) هستند . 
اعتبار LMIA و دوران استخدام پس از يك LMIA مثبت صادر مي شود، يك كارمند موقت خارجي شش ماه داراست تا از LMIA براي درخواست اجازه كار استعمال نمايد . هيچ پلاگين داده نخواهد شد . در حالتي كه مدت شش ماه منقضي شود و مستخدم فرنگي درخواست مجوز كار را ارائه نكند، درخواست تازه LMIA حتمي مي‌باشد . 
صرفا استثناء اين ضابطه براي نگهداري كنندگان زنده ميباشد كه براي فعاليت در كبك فعاليت مي نمايند . در كبك، متقاضيان مراقبت از زندگي در ابتدا براي LMIA درخواست مي نمايند . پس از اخذ LMIA و قبلي از درخواست اجازه كار، مستخدم مي بايست براي Certificateicat D'Acceptation du Quebec (CAQ) درخواست كند . با دقت به بازه پردازش مربوط به CAQ، LMIA در اين مورد ها سه ماه پس از صدور CAQ، بدون در لحاظ گرفتن مورخ انقضاي LMIA، معتبر خواهد بود . براي داده ها بخش اعظم در مسئله پرونده درخواست كيم كارداشياي كبك، اينجا كليك كنيد . (فرآيند درخواست كبك LMIA و بسط به مجوز عمل كبك .) 
تمايز مهم: اعتبار LMIA شبيه مقطع دوران استخدام LMIA نميباشد . اعتبار LMIA نشان مي دهد كه اندازه زماني كه درخواست كننده كارگري خارجي بايستي از LMIA استفاده نمايد و براي مجوز عمل درخواست نمايد . از سوي ديگر ارتفاع مدت استخدام LMIA نشان دهنده طول بازه اعتبار يك مجوز عمل بالقوه است كه با به كارگيري از LMIA اعطا مي شود . سه آيتم مربوط به بازه بازه استخدام براي LMIA وجود دارد: زمان برهه زماني موقت براي حمايت از درخواست جواز كار فقط . بازه مدت هميشگي براي حمايت از درخواست اقامت دايم . مجوزهاي كار صادر گرديده ذيل يك دوره هميشگي LMIA براي مقطع حداكثر دو سال صادر مي شود، در صورتي كه كشور خارجي مطابق با لازمات نوشته شده در LMIA باشد . جواز عمل سواي در نظر تصاحب كردن اين كه آيا درخواست اقامت هميشگي در حال انجام مي باشد يا اين كه نه، تمديد نخواهد شد . تركيبي از مقطع زمان دائمي و موقت براي حمايت از درخواست اقامت دائم و درخواست جواز عمل . فرم LMIA

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/9  | ۰۵ | mohajerat

مهاجرت به كانادا و تقويت نمره شما تحت سيستم اكسپرس اينتري

مهاجرت به كانادا و تقويت نمره شما زير سيستم اكسپرس اينتري مسافرت به كانادا و تقويت نمره شما پايين سيستم اكسپرس اينتري داراي يك عدد از پيشرفته ترين سيستم هاي سفر در عالم است . در ژانويه 2015 ابتدا شده توسط مقامات كانادايي پباده سازي شده هست تا مهارت هاي مهاجران را با نيازهاي بازار عمل هماهنگ سازد . 
كانادا داراي يك عدد از پيشرفته ترين سيستم هاي سفر در دنيا است پيش از اين، نامزدهاي درخواست گرديده زير كلاس تجربه كانادايي، كلاس كارگر ماهر يا اين كه كلاس تجاري ماهر درخواست هاي خود را ارائه دادند و بر اساس اولويت اول، او‌لين رسيد پذيرفته شده يا رد شد . با اين حال، اين سبب ساخت يك فرآيند غير قابل در اختيار گرفتن از برنامه هاي كاربردي شد كه سالها ارتفاع كشيد تا پردازش شود . 
اكسپرس ورودي اين را تغيير‌و تحول بخشيد . اين كليه نامزدها را در يك استخر قرار داد، هر برنامه با به كار گيري از يك سيستم سكو بندي جامع (CRS)، نمره اي را به دست آورد . تقريبا هر دو هفته، دولت فدرال بيشترين و كمترين دما نامزدها را تعيين مي نمايد و دعوت نامه هاي درخواستي (ITA) را براي اقامت دائم تحت برنامه هاي فوق قرار مي دهد . 
تيم هاي ويژه تحت هر برنامه نامزدي استان (PNP) هم توليد گرديده اند تا هر استان بتواند نامزدي هايي را كه با سياست ها و برنامه هاي آن ها هم خواني دارد، نامزد نمايد . نامزدي استان مي تواند به طور چشمگيري نمره CRS درخواست كنندگان را ارتقا دهد . 
مثال هايي از گونه هاي ورودي اكسپرس PNP: انتاريو مانيتوبا ساسكاچوان بريتيش كلمبيا نيوبرانزويك آهنگ اسكوشيا يكي از خصوصيت هاي داراي اهميت سيستم تازه اين هست كه كانديداها فارغ از ارائه يك برنامه جديد نميتوانند نمره خويش را در حالي كه در استخر اكسپرس مي باشند بهبود دهند . 
CRS به يك نامزد بر مبنا داده ها جانور در خصوصيات نامزدي نمره مي دهد . اين نمرات اجازه مي دهد نامزدها در استخر را در برابر يكديگر قرار گيرد . متقاضي ها با اعتنا به كارداران تحت امتياز مي دهند: مهارت ها و تجربه كاري . فراگيري (از جمله مقررات جديد براي تحصيلات در كانادا) . توانايي زبان انگليسي و / يا فرانسوي . بضاعت لهجه و يادگرفتن همسر درخواست كننده يا شريك قانوني مشترك . داشتن يك سفارش شغلي به وسيله بررسي تاثير مثبت در بازار عمل حمايت شده هست . داشتن يك نامزد حكومت ولايتي براي اقامت دايم . تركيبي خاص از مهارت هاي زبان، يادگرفتن و تجربه كاري كه موجب شانس بيشتري براي قبول متقاضي مي شود . امتيازات به شرح تحت توزيع مي شوند: مجموع در دسترس: 1،200 نامزد استان: 600 سفارش كار مديران ارشد بوسيله LMIA (National Occupation Code 00): 200 ساير پيشنهادات شغلي ذكر شده توسط LMIA (NOC O، A، B) پشتيباني شده: 50 سه ساله تحصيلات تكميلي كانادايي يا اين كه كارشناسي ارشد OR سكو كارشناسي ارشد و يا دكترا: 30 يك يا دو سال تحصيلات تكميلي كانادايي: 15 سال مهارت هاي ديگر، تجربه كار، تحصيلات: 500 مهارت ها و تركيبات قابل انتقال: 100

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/8  | ۰۵ | mohajerat

موسسه فناوري بريتيش كلمبيا در كاناداBritish Columbia Institute of Technology

موسسه فناوري بريتيش كلمبيا در كاناداBritish Columbia Institute of Technology در‌صورتي‌كه قسط سفر به كانادا براي ادامه تحصيل را داريد مي توانيد موسسه فناوري بريتيش كلمبيا در كاناداBritish Columbia Institute of Technology (BCIT) را به تيتر يك گزينه در حيث بگيريد . اين موسسه مقدمه در سال 1960 به تيتر يك محوطه دانشكده تاسيس شد و از آن مقطع به 5 كالج در بريتيش كلمبيا تبديل شده مي باشد . 

مهاجرت به كانادا
BCIT كلاس هاي كوچك را با دست روي تجربه و با انگيزه حل مساله زندگي حقيقي و واقعي تشكيل مي دهد . با حدود 48،000 علم آموز، BCIT تضمين مي كند كه اشكال گواهينامه ها، ديپلم و مورد هاي سكو به علم آموزان را ارائه مي دهد . انتخابهاي موضوعي جهت تحصيل از علم ها بهداشتي، محاسبات و مهندسي مي باشد . 
تجربه دانشجويي شمادر موسسه فناوري بريتيش كلمبيا در كاناداBritish Columbia Institute of Technology موسسه فناوري بريتيش كلمبيا در كاناداBritish Columbia Institute of Technology عاملي وجود دارااست كه 96 درصد از فارغ التحصيلان ما درجهت فعاليت مي‌باشند . 
BCIT به شما ياري مي نمايد تا ارتباطات خود را بسازيد، تجربه عملي را تجربه فرماييد و آماده باشيد كه حرفه اي را كه مي خواهيد، مطالعه كنيد . آيا به مطالعه علم ها بهداشتي، مهندسي، علم ها طبيعي، محاسبات، حمل و نقل و كسب و عمل مي پردازيد؟ فراگيري همگروه ؛همه شما در اين با نيز هستيد دسته كوهورت BCIT به معناي اندازه كوچك كلاس و همكاري است كه دانشجوها را با نيز به همكاري با يكديگر و با كارشناسان صنعت مي پردازند . شما در رابطه با همكلاسي هاي خويش و مدرسان در BCIT با نيز رابطه برقرار خواهيد كرد . 
تجربه يادگيري شما در BCIT ممكن مي‌باشد شديد باشد، البته شما با مهارت ها و تجربيات آمادگي صنعت، كه شما را براي وصال به تراز بعدي در رشته خويش فراهم مي كند، فارغ التحصيل خواهيد شد . 
يادگيري كاربردي فراگيري و رشد شما فراتر از كلاس درس خواهد رفت و شامل افراد، محفظه ها و ابزارهايي است كه در دنياي حقيقي و واقعي با آن روبرو خواهيد شد . 
يادگيري مبتني بر پروژه، پژوهش ها كاربردي و كارآموزي به شما امكان مي دهد كه يك مزيت رقابتي كسب كنيد - شما محل فعاليت خود را مي دانيد و آنچه توقع داريد حتي قبل از اين‌كه فارغ التحصيل گرديد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/6  | ۰۷ | mohajerat

مهاجرت به كانادا و زندگي در ونكوور كانادا

سفر به كانادا و معاش در ونكوور كانادا مسافرت به كانادا و زندگي در ونكوور كانادا تهي دست معرفي زياد يه خرده ميباشد "سومين شهر قابل معاش در دنيا براي سال 2015" . شهر داراي شهرت هر ساله ليست هاي اكثري از مسافران را به نمايش مي گذارد، با داشتن آب و هواي ملايم و يك سبك زندگي جهاني كه گردشگران و ساكنان نمي توانند مقاومت كنند . جمعيت بيش از 600،000 نفر در 115 كيلومتري شهر ساكن مي باشند و اين يكي از به هم ريخته ترين بخش ها كانادا است . 
شهر ونكوور در كوه هاي بريتيش كلمبيا در غرب كانادا مخفي است كه ساكنان مي توانند روزهاي گرم فصل تابستان را در حاشيه دريا لذت ببرند و صرفا در فصل‌زمستان 11 روز برف را تجربه نمايند . كوتاه مدت 45 دقيقه به سمت جنوب حركت كنيد و از مرز به سوي ايالات متحده عبور نمائيد . تنها 30 دقيقه در بيرون از شهر، كوه هاي داراي شهرت Blackcomb و شهر ويستلر (هر روياي هر علاقه مندان در فضاي باز) قرار دارااست . 

مهاجرت به كانادا
ونكوور به تيتر يك شهر لبريز جنب و جوش و هيجان انگيز تبديل به داراي اسم و رسم جهان شده و ارزش بخش اعظمي از امتيازات و امتيازات جهاني خويش را دارااست . 
جمعيت شناسي ونكوور زماني كه از روش خيابان هاي ونكوور حيران هستيد، مي توانيد انتظار داشته باشيد كه يك شخصيت متمايز و ادغام قومي فرهنگ وتمدن ها در هر محله داشته باشيد . ملاقات هاي متنوعي از مردمان از سراسر جهان، شما علاقه مند خواهيد بود بدانيد كه 52٪ از ساكنان در ونكوور زبان او‌لين به غير از لهجه انگليسي حرف مي كنند . 
مطرح ترين مجموعه مهاجران كه در ونكوور زندگي مي نمايند و در ونكوور كار مي كنند، چيني (7/27 درصد) با فيليپين و جنوب آسيا در پشت 6 درصد مي باشد . اين تيم هاي مردم به ونكوور مهاجرت كرده اند تا به دنبال يك معاش خوبتر و زمان هاي شغلي هيجان انگيز در يك اقتصاد مالامال رونق باشند . 
به طور كلي، تازه واردان ونكوور دريافتند كه ساكنان اين شهر خوش آمديد و نسبتا صميمانه مي باشند . 
حفظ هاي بهداشتي ونكوور كانادا تمامي ساكنان كانادايي مي توانند از خدمات بهداشتي تأمين مالي دولت، كه در مرتبه نخستين در سطح استان مديريت مي شود، تامين شود . يك عدد از اولي اقداماتي كه شما هنگام ورود به كانادا انجام مي دهيد درخواست برنامه حفظ پزشكي بريتيش كلمبيا (MSP) مي باشد . از دوران درخواست شما، براي اخذ كارت بيمه درماني خود، بايستي حداكثر 3 ماه معطل بمانيد، بنابراين سفارش مي شود كه براي بيمه محرمانه بيمه درماني به رمز مي بريد . 
براي درخواست براي MSP، مي بايست موارد تحت را ارسال كنيد: ضبط فرود كارت اقامت دايم (جلو و عقب) تاييد گواهي اقامت دائم جامعه به عنوان يك شهر فرهنگي متنوع كه دائما از تازه واردان از سراسر عالم پذيرايي مي كند، حتمي است كه يك فضاي امن و اجتماعي توليد شود . در هر محله در سراسر شهر، شما يك راءس اجتماعي كامل مجهز پيدا خواهيد كرد . مردان، زنان و خردسالان از همگي موضوع ها مي توانند كار هايي را شامل مي شوند كه دربرگيرنده تناسب اندام، هنر و صنايع دستي، فرهنگ، رقص، شنا، اسكيت، حفظ از خردسال ها و غيره است . با افراد تازه آشنا شويد، چيزهاي نو خاطره بگيريد و سالم بمانيد و با مسافرت به راءس محلي خود آشنا گرديد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/5  | ۰۶ | mohajerat

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

به فردريكتون كانادا خوش آمديد، پايتخت خوشگل در نيوبرانزويك، كه به طور استراتژيك در رودخانه سنت جان واقع شده مي باشد . Fredericton به معناي داشتن روح يك شهر گران قدر و جذابيت يك شهر كوچك مي باشد . اين شهر با تابستان هاي گرم آفتابي و فصل‌زمستان هاي برفي خوشگل دارااست . در شراي هجرت به كانادا شما را به اين شهر شگفت انگيز هدايت كرد، مهيا شدن براي تجربه كردن يك شهر پر از فستيوال ها، اشخاص دوستانه و تاريخ فرهنگي غني! جمعيت شناسي در فردريكتون كانادا فردريكتون در سال 2018 فقط 65280 نفر جمعيت داراست . شهر داراي جمعيتي سالخوردگي و نرخ تولد كم است كه به اين معنا مي‌باشد كه مسافرت كانادا به شهر تقاضاي متعددي براي اطمينان از پرورش اقتصادي در سالهاي آتي مي باشد . انگليسي به طور گسترده در Fredericton صحبت مي شود، به دنبال فرانسوي مي باشد . نيوبرانزويك مايل مي باشد دولت ها فرانكوفون را در شهرها افزايش دهد و از اين نحوه مهاجران فرانسوي بيشتري را براي شركت در مهاجرت به كانادا جذب كنند . 

مهاجرت به كانادا

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا بهداشت و درمان در فردريكتون كانادا كانادا يك عدد از بهترين سيستم هاي مراقبت هاي بهداشت همگاني در سراسر دنيا است . اگر شما با موفقيت سفر به كانادا را امتحان كنيد، حق دسترسي به حفظ هاي بهداشتي ضروري، جهاني و دولتي را داريد . براي به دست آوردن سرويس ها بهداشتي بدون‌پول در فردريكتون، به كارت نيوبرانزويك مديكر نياز خواهيد داشت . 
چه مزايايي با كارت Medicare دريافت خواهيد كرد؟ تله مراقبت: خط مشي رايگان، محرمانه، توصيه هاي بهداشتي و اطلاعاتي . پرستار كه به سادگي يك تماس تلفني است، نشانه ها شما را چك مي نمايد و داده ها و مشورت را براي امداد به شما در تصميم گيري در مورد كارهايتان ارائه مي دهد . پزشكان و بيمار ستان هاي خانوادگي: مي توانيد به پزشكان و مريضخانه هاي خانوادگي دسترسي پيدا فرماييد و بدون چاره نباشيد براي بازديد منظمي پرداخت نماييد . كلينيك هاي پزشكي: شما مي توانيد به مراقبت هاي طبابت در كلينيك هاي محلي و درماني دسترسي داشته باشيد . حفظ از دندان: براي درمان پيشگيرانه اوليه، مي توانيد يك دندانپزشك خانوادگي را ملاحظه كنيد . خدمات بهداشت روان: براي مراقبت هاي بهداشتي فوري اورژانسي، مركزها بهداشت رواني، مركزها بحراني و تعدادي از سرويس ها اعتياد در سراسر استان وجود داراست . 

مهاجرت به كانادا و معاش در فردريكتون كانادا هجرت در فردريكتون كانادا روئت كرد هوايي از جاده هاي اساسي فردريكتون بخش حمل و نقل شهر Fredericton 28 بنادر در دوازده مسير، دو شنبه تا شنبه، از 6:15 صبح تا 11:00 آنگاه از ظهر (به استثناي تعطيلات) عمل مي كند . تمركز سرويس ها حمل و نقل Fredericton امن، قابل اعتماد و حمل و نقل مناسب براي تمامي ساكنان ميباشد . 
در صورتيكه مي خواهيد فردريكتون را از نقطه نظر ديگر ببينيد، مي توانيد يك كشتي را در رودخانه سنت جانز ببريد . 

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1397/10/3  | ۰۸ | mohajerat

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان